Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fogyás hogyan?Csàszàr utàn

Fogyás hogyan?Csàszàr utàn

Figyelt kérdés
Sziasztok.. jelenleg 4honapja szültem meg a kisfiam csàszàrosan..ez a 3.baba.A problémàm az hogy amit szülés után le adtam az vissza is jött... jelenleg 80kg vagyok..jó lenne vissza lemenni kb 65re de idàig nem sikerült..most kezdem el a mozgàst stb...de mitől hízok hisz nem is nagyon eszem és édességet sem...tanàcsa lenne valakinek.

2021. szept. 18. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Tegnapi nap pontosan mit és mennyit ettél és ittál?
2021. szept. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Szia.. tegnap reggel zab pehely..kétszer sült sajt és Cs mellsonkab2szelet.kesobb egy joghurt.ebed borsó leves és Cs mell natúr sütve zöldséggel...uzsonna gyümölcs...egy alma egy barack .vacsi puffasztott rizs Cs mellel és egy tükör tojàs...3liter sima vizet ittam és vagy 2*2dc gyümölcs teàt
2021. szept. 18. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:

Ugyanugy kell fogyni, mintha nem terhesseg utan lennel, tehat kaloriaszamolassal. A sporttal vigyazni kell azert, kerdes, van-e szetnyilt hasizmod, stb, mert akkor nem csinalhatsz minden gyakorlatot.

Szoptatsz egyebkent?

2021. szept. 18. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen még szopizik .. ezért sem akarok tulzàsba esni.nincs szétnyilva . nagyon szép..a lényeg hogy ne hozzám többet és valamennyi kezdjen is lemenni.most kezdtem el tornàzni is.
2021. szept. 18. 17:32
 5/6 anonim ***** válasza:

A szoptatás igényelhet picit több szénhidrátot is szerintem.


Különben puffasztott rizs helyett ha eszel sima rizset, az se hízlal jobban.


Valószínűleg így reagál a tested a szoptatásra. Van, aki hízik, van, aki fogy. Én 13 kg-t fogytam 2 év szoptatás alatt, úgy, hogy csokit ettem kaláccsal.

Ezt a hormonok okozzák, nem sokat tehetsz ellene.

2021. szept. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen 😁😁😁
2021. szept. 19. 11:22

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!