Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Még sosem voltam mekiben!...

Még sosem voltam mekiben! Vesztettem vele valamit?

Figyelt kérdés
De a hétvégén elmegyek(: Kiváncsi vagyok, tényleg műkaját adnak e?

2021. nov. 18. 07:55
 1/7 anonim ***** válasza:
37%

Nem, dehogy!

Rettentően egészségtelen, laboratórumban kikísérletezett ízek végül is... Nem mondom, hogy meghalsz tőle úristen, ha eszel, de veszteni semmit nem vesztettél.

2021. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Mint sok más káros dolog, időnként nagyon jól tud esni, csak nem szabad túlzásba vinni.
2021. nov. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%
Veszíteni nem vesztettél. Műnek kicsit mű, egészségtelennek egészségtelen, de egyébként nekem ízlik. Én csak akkor megyek, ha sietek valahova, nem ettem, és gyorsan be akarok szaladni egy hamburgerért.
2021. nov. 18. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
1 es,igazad van,csak ne feledd,hogy ha nem falun élsz,ahol magadnak tenyészted az állatot,magad termeled a növényeket,akkor ez sajnos mindenféle boltban vett ételről elmondható. Csak nézek,amikor bolti csirkemellet sütök,vagy amikor a sajátot,de a zöldségek,gyümölcsökről is elmondható ugyanez.Teljesen más ízre,állagra.
2021. nov. 18. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 molnarmarcell21 ***** válasza:
100%

A 21. században (na meg aki élt a szocializmusban) kissé már szánalmas műkajával riogatni az embereket, amikor két pofára zabálja itt mindenki a feldolgozott élelmiszereket. Igen, műkaja, de valószínűleg te is műkaján élsz, nem kell parázni.


Nem tudom, milyen hamburgereket ettél eddig, az ízvilága kicsit más lesz biztosan - ez csak szokás kérdése.

2021. nov. 18. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem finom kaját adnak, állandó minőségűen, elérhető áron és gyorsan, akár az autóból ki sem kell szállni.

Én abszolút szeretem. Nem ezt eszem mindennap nyilván, ha gyors kaját ennék, akkor is, ha tehetem inkább veszek egy kézműves hambit.

De néha jó ott enni.

Műkaja persze, ugyanúgy, mint a felvagott, kenyér, sajt amit megveszel a reggeli szendvicshez.

Egyesek szerintik túltolni a szidását, pedig ugyanúgy hasonlókat esznek.


Kérdező, szerintem érdemes kipróbálni.

2021. nov. 18. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs vele. Csupa természetes dolgot kapsz: marhahús, zsemle, sajt, mustár, saláta, paradicsom. Melyikkel van probléma?
2021. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!