Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha ugyanazt a műanyag palackot...

Ha ugyanazt a műanyag palackot töltöm tele csapvízzel újra és újra, lehet valami bajom?

Figyelt kérdés

2021. dec. 6. 21:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, mert a műanyag palackot nem tudod rendesen kitisztítani, fertőtleníteni, így egy idő után elszaporodhatnak benne a baktériumok és gombák. Egészséges szervezet ezekkel meg tud birkózni, de felesleges kockáztatni. Mondjuk, én is újra töltögetem, de igyekszem nem túl sokáig használni ugyanazt a palackot, max. egy-két hétig, utána lecserélem.
2021. dec. 6. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én egyszer csináltam. Nem jó ötlet, pár hét után valami torokgyulladás-szerű nyavalyám lett tőle. Majdnem biztos vagyok benne, hogy attól, mert nem volt "szezonja" az ilyen betegségeknek, nem is találkoztam köhögőssel. Inkább szerezz be egy újratölthetős kulacsot, megtérül.
2021. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, pl. elüt a kocsi, vagy a fejedre esik egy virágcserép.
2021. dec. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!