Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért korog ennyit a gyomrom...

Miért korog ennyit a gyomrom és mit lehet tenni ellene?

Figyelt kérdés
Túlsúlyos vagyok, egy hónapja kezdtem fogyókúrázni. A reggeli sajt-szalonna-kolbászt felváltotta, a müzli és a zabkása. Reggel 8-kor reggelizek, de 10-kor elkezd koncertezni a hasam. Megeszek ilyenkor valami gyümölcsöt, de ugyanúgy korog tovább egészen ebédig. Ebédre normál adagot eszek, nem éheztetem magam. Aztán eltelik egy óra, és újra... De éhséget viszont nem érzek, csak nagyon zavarnak már a hangok, folyton azt kérdezgetik, hogy most ettem, hogy lehetek éhes? Szóval a lényeg, hogy nektek milyen módszer vált be gyomorkorgás ellen? (Vizet, kávét, rágót már próbáltam)

2022. jan. 14. 08:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez így jó. A sok rost javítja az emésztést.
2022. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Mert a gyomrod a megszokott reggeli megterhelésre van beállva. Idő kell. hogy megszokja a mostani helyzetet. Lassan csökkenti a gyomorsav képződést a megfelelő szintre.
2022. jan. 14. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én bár túlsúlyos nem vagyok, de ha pl. osztályteremben a csönd közepette ilyen ér elkezdek vizet inni ami eltöm és abbamarad egy kis időre.
2022. jan. 14. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!