Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Létezik bármi féle készítmény...

Létezik bármi féle készítmény hirtelen súlygyarapodáshoz?? (Kissé bővebb kifejtésem lentebb)

Figyelt kérdés

Köztudott hogy sok ember él túlsúlyosan.Erre van ugye különböző készítményű gyógyszerek diéták!Egyszerű ha tartja magát az ember,idővel le tudja adni a felesleges testsúlyt ennyi.

De mi van azokkal akik szinte már krónikusan is soványak? (176cm és 56kg vagyok)

Például az én történetem sajnos az,hogy hiába próbáltam direkt majd egy féléven keresztül “testsúly gyarapodó úgymond diétát “tartani.E fél év alatt szedtem fel 4kilót,1héten keresztül(betegségből kifolyólag) nem volt rendszeres napi 5-6etkezesem és le is ment!

Hihetetlen gyors az anyagcserém,

konkrétan hiába edzsek (külön hivatalos több éves múlttal rendelkező testépítő áll mögöttem kb 5 honapja) meg sem ér semmit az egész!

Próbáltam erre gyógyszereket is köztük szirupot,tablettákat,fehérje illetve szénhidráltokat,b-komlexet szedek Béres cseppel c-vitaminnal,

de hiába az erre szánt évek mégsem ér semmit !


A kérdésem az lenne létezik valami levizesítő (hizlaló) gyógyszer amivel össze kaphatnak magam?

Esetleg valami anyagcserét lassító készítmény létezik ???


24/F


2022. jan. 16. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Menj el endokrinológushoz, az orvostudomány erre való!
2022. jan. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!