Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Aki használt már Dulcolaxot,...

Aki használt már Dulcolaxot, mik a tapasztalatai?

Figyelt kérdés
Mennyi idő alatt hat, mennyi tabletta? Mellékhatások?

2022. jan. 19. 22:21
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Elég gyenge. Én 2- őt veszek be, kb egy nap után egyszer el tudok menni wc- re. A stadalax jobb nekem. De gondolom ez is szervezet függő.
2022. jan. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
58%
Én 2 szemet szedek, ha szorulásom van. Tényleg nem erős viszont 3 szemtől egész délelőtt görcsöl és megy az ember hasa. Ha este beveszed, ébredés után enyhe görcsöt fogsz érezni, kakilás, és megkönnyebbülés jön
2022. jan. 21. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
71%
Nekem változó, hogy mikor kezd el hatni… van amikor 2 óra múlva érzem az ingert, máskor 6 óra is kell. Borzasztóan szokott fájni tőle a hasam. Este nem merem bevenni, mert félek, hogy este hasfájásra kelek (többször is előfordult) meg úgy kb olyankor 3-4x el kell mennem WC-re tőle annyira meghajt.
2022. jan. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én most kúpot vettem. Egy ideje bent van, de semmit nem érzek.
2022. dec. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!