Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ha minden nap eszek tyúklevest...

Ha minden nap eszek tyúklevest, akkor az, okozhat egészségügyi károsodást?

Figyelt kérdés
Az ízületeim miatt mindennap erős tyúk-, kollagénlevesbe keverek zselatint és azt megiszom. A tyúkot 24 órán keresztül főzöm kis lángon.

#húsleves #tyúkleves #egészségügyi károsodás
2022. febr. 3. 13:34
A kérdező szavazást indított:
nem
igen
3 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
47%

Függ attól milyen tyúk (a bolti nem a legegészségesebb, nagyon gyorsan és hirtelen növesztik meg felnőtt méretre), és hogy hogy készíted a levest (mennyi só, teszel-e bele leveskockát stb).


Amúgy a sok szárnyas nem túl jó, főleg nem a férfiaknak (Dr Michael Gregers - Hogy ne halj meg könyvében olvastam sokat erről, nagyon ajánlom bárkinek, akit érdekel az egészséges étkezés.)

2022. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
24 órán át...?? Mi fő ki abból, ami nem jött ki max. 2-3 óra alatt???
2022. febr. 3. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Remélem 2-4 órát akartál írni, nem huszonnégyet:D
2022. febr. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha hajlamos vagy magas húgysavra,azt okozhat.
2022. febr. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

A tyúkokat boltban veszem. A levesbe nem teszek húsleves kockát. Valóban 24 órán át főzöm.

[link]

2022. febr. 8. 08:39
 6/7 anonim válasza:

Miert ne fozhetne 24 oraig? Kollagen levest foz, azt ugy kell fozni.

Nyugodj meg, semmi bajod nem lesz!

2022. febr. 28. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Bogus20 ***** válasza:
Jó dolog a hús meg a csontleves. De èn azt vettem észre, hogy ha hús is van a csonton akkor nem olyan finom ha sokáig fő. Ha csak csont, akkor lehet 24óra a főzési idő. Egy kis ecetet is szoktam hozzá rakni, hogy kioldjon belőle mindent, az ízèn nem èrződik a vègèn. Szerintem nagyon sok múlik azon hogyan tartották az állatot, minősègre adnèk a vásárláskor, főleg ha olyan dologról van szó amit minden nap eszel. Szóval nem mindegy pl hogy a csirkét mivel etetik.
2023. ápr. 27. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!