Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Melyik a legkevésbé ártalmas...

Senior Séf kérdése:

Melyik a legkevésbé ártalmas cukor?

Figyelt kérdés
Tudomásom szerint nincs korrekt válasz, de és most a véleményetekre vagyok kíváncsi.

2022. febr. 4. 17:34
A kérdező szavazást indított:
répacukor
nádcukor
nycukorírfakéreg
juharsziruo
méz
Ehyéb, válaszban kifejtem
8 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
milyen artalomra gondolsz?
2022. febr. 4. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mit jelent nálad az ártalmas szó?
2022. febr. 4. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

A meg nem evett...

Tréfára fordítva a szót, nincs ártalmas kaja csak ártalmas mennyiség.

2022. febr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Milyen ártalmakra gondolok? Pl ezekre

[link]

És akkor még nem beszéltünk a fiatalok körében járványszerűen terjedő mentális betegségekről, amik szintúgy javarészt a cukor miatt felborult bélflóra következményei. Nem beszéltünk az autoimmun betegségekről, melyek ugródeszkája az áteresztő bél szindróma, melynek kialakulásában szintén hatékony szerepet játszik.

Csak ártalmas mennyiség létezik, kedves utsó? Sajnos nincs igazad. De még ha így is lenne, a boltok polcain találhat feldolgozott élelmiszerek egy napi adagjában jóval több cukrot találsz, mint amennyit Hiányzó Láncszem nevű ősünk egész életében megevett.

2022. febr. 5. 11:35
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mértékkel a sima cukortól sem lesz semmi bajod. A linken is a túlzott cukorfogyasztás van, tehát mindegy milyen cukor. De egyébként, ha te így gondolod, akkor sincsen semmi baj, ne egyél cukrot és meg van oldva.
2022. febr. 5. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
mondjuk ennek a listanak a nagyresze eleg egyertelmu volt. az asztma mondjuk engem melepett. inkabb valami olyan cikk vagy kutatas kene amiben a kulonbozo cukrokat hasonlitjak ossze
2022. febr. 5. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ez szerintem egy felesleges marcangolás, hogy mi mindent okozhat a túlzott cukor. Van olyan kimutatás is, hogy mennyi cukorfogyasztás mennyi sugárártalom hatásának felel meg, de az nem jelenti azt, hogy sugárbeteg vagy.
2022. febr. 5. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mértekkel egyik se, mértéktelenül az összes. Napi 30-4₩ gramm cukrot még a dietetikusok szivetsége is ajánl. A felsorolt dokgokban mindbenugyanaz a vegyület, igyanúgy cukor, ugyanannyi kalória. Nehány mellett van vitamin. Ameddig kevés addig egyik se gáz, ha sok akkor mind
2022. febr. 6. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!