Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A munkahelyem miatt nem tudok...

A munkahelyem miatt nem tudok kakilni?

Figyelt kérdés

Az van, hogy általában vasárnap tudok wc-zni reggel, majd hétfőtől csütörtökig semmi. Eléggé kapkodós a munkahelyem,nem igazan van szünet az ebédszüneten kívül, raadasul csak 1 db WC van kb 10 nőre. Tehát az vagy mindig foglalt, vagy várnak már előtte.

Altalában nem fáj a hasam, szinte el is felejtem hogy nem voltam wc-n, csak szerda esténként érzem már hogy teljesen fel vagyok fúvódva, hatalmas a pocim és már görcsök is gyotornek olyankor. Viszont inger nincsen, hiába szeretném, legfeljebb csütörtök estére. Általában akkor tudok wc-zni, de olyankor többször is sokat, éjszaka is.

Most igyekszem rostban gazdag étkezést bevezetni, az utóbbi 2 hétben, de az sem sokat segít.

Elég feszült vagyok már így szerdánként, es etvagyam sincs sok, hiszen még a vasarnapi kaja is mind bennem van. Mit tegyek hogy normális legyen a székletem? Van valaki aki hasonló helyzetben van?

26/N



2022. febr. 23. 09:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
22%
Abban a 4 napban mennyit szellentesz?
2022. febr. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%
Én ezt nem értem. Oké, hogy a munkahelyen nem tudsz/nem akarsz elmenni, de ennek mégis mi köze az egészhez? Tegyük fel, hogy mondjuk pl.: 8-16 ig dolgozol, de utána otthon vagy. Most őszintén nem gondolod, hogy a munkahely miatt nem tudsz elmenni otthon sem?
2022. febr. 23. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
89%
Én a munkahelyemen is elmegyek wc-re. Kit érdekelnek a kényes 3,14chák. Ők talán robotok, hogy nem kakilnak ? Senki miatt nem teszem tönkre az emésztőrendszerem, főleg nem ilyenek miatt.
2022. febr. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Hat csak nem 24 oraban nyomod, szoval en ezt nagyon meglepo, de otthon intezem munka utan, szepen nyugodtan, van idom ra, nem zaklat senki.
2022. febr. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerű mint a faék.


Mikor haza érsz, ivós kefír, majd iszol rá 3 dl paradicsomlét.


Garantált a siker.


Nem a munkahely miatt nem tudsz elmenni, hanem pl stresz, rosz táplálkozás miatt.


Javaslom gasztroenterologus fdlkeresését. Mert ez így kóros.

2022. febr. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Munkahelyen en sem szoktam kakilni, de figyelj, reggel itthon igen, minden nap. Volt mar ra pelda, hogy munkahelyen is kellett, de talan ketszer egy ev alatt. Reggel kavezom, utana wc. De szerintem barmi egyeb is jo, ami beinditja a dolgot, nem muszaj kavezni.

Persze ha 10 perccel indulas elott kelsz fel, akkor nyilvan nincs ra ido.

2022. febr. 23. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
94%
Van az a szitu, amikor úgy sprintelsz a munkahelyeden is, hogy jobban lever a víz mint 40 fokban maraton futás alatt.
2022. febr. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Senior Séf ***** válasza:
78%
Ugye az megvan, hogy ha nem ürítkezel napi szinten, a pangó székletből toxikus anyagok szivárognak vissza a szervezetedbe, és ezek lassan (de biztosan) megbetegítenek?
2022. febr. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

A 3-asnak 100%-ban igaza van.


Azért van a wc a munkahelyen, hogy elvégezd a dolgodat. Tök mind1, hogy kicsi vagy nagy...


Senki nem ibolyaszagút kakkant...

Nem kell fóbiázni, hogy megérzik mások a szagot....

Kell venni a wc-be egy illatsprayt, kb. 300 ft.... Ha annyira paranoiás vagy...

2022. febr. 23. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
92%
Hetente kétszer kakálni, ez patológiás, keresd meg a háziorvosod..
2022. febr. 23. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!