Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A Jeunesse Naära Beauty...

A Jeunesse Naära Beauty kollagén megéri az árát?

Figyelt kérdés

Elég borsos ára van. Ízre milyen?

Szeretnék kollagent vásárolni.


2022. márc. 8. 11:52
 1/3 anonim ***** válasza:

Ebben többször annyi kollagén van valamivel több, mint feleennyiért:


[link]

2022. márc. 8. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Mihály Kati válasza:
Évek óta iszom s narancsos az íze. Most nemsokára jön ki uj izekben is. Hatékonyságát tekintve én 15 éve vagyok gerinc beteg rengeteg kollagént kiprobáltam, a halasat, a marhát a sertést de mindegyikhez kell vitamint szedni ami segiti a beépülést mert különmben kiürül. Miért jó a nara benne van minden vitamin ami ahoz kell hogy betudjon épülni, 11.000mg hirdolizált formátumban tartalmaza az összes vitamint ami s segit a szervezetnek ujra beinditani a saját kollagén termelését elinditani.Nézetek szét a piacon mennyibe kerül egy minőségi kollgén + vitaminok árkategoriára gondolok ez pedig a töredéke ahoz képest milyen hatása van. Nyugotan kérdezetekha további kérdés lenne. Leszögezném nem értékesítek csak segitek eligazodni.
2022. júl. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Engem érdekelne ez a Naara kollagén.

Milyen árban van most? Mert elég különböző volt, amiket láttam.

2022. júl. 16. 11:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!