Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A 2 in 1 kávék miért tartalmaz...

A 2 in 1 kávék miért tartalmaznak nagy mennyiségű cukrot?

Figyelt kérdés

A "kettő az egyben" kávék elvileg attól nem "három az egyben"-ek, hogy nem tartalmaznak cukrot.

Ennek ellenére az általam eddig látottak vagy glükózszirupot és/vagy tejcukrot is tartalmaznak, ráadásul az összes többi komponenshez képest a legnagyobb mennyiségben.

Tényleg nem lehetne megoldani, hogy csak instant kávé és valami tejpotló vacak legyen csak benne?



2022. márc. 11. 07:23
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Az a tejpótló vacak az, amiben a szénhidrát van.


Pl a completa-ban amúgy 100 grammban 550 kcal van: [link]


Szóval vegyél sima instant kávét és használj tejet.

2022. márc. 11. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
68%
szerintem csak a tejpótló édességét érzed. cukor nincs benne. én is utálom a cukros kávét
2022. márc. 11. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
87%
A tejporban laktóz van, ahogy a tejben is.
2022. márc. 11. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
73%
Vásárolsz egy terméket ami olyan ami neked nem tetszik, de te azt veszed. Utána meg fel vagy háborodva. Tényleg nem tudod megoldani, hogy csak instant kávé és valami tejpotló vacak legyen csak abban amit megiszol boldogan????
2022. márc. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%

Az nem az általad kristálycukornak nevezett cukorból van benne.

Ha meg semmit nem akarsz bele, vegyél sima üveges kávét, abba tetszés szerint raksz tejet és cukrot is.

2022. márc. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Akkor a válaszok sorrendjében:

1: Eh.

2: A tejpótlószer összes többi összetevője a lista legvégén tanyázik. Tekintve, hogy tömegarányosan kell feltüntetni az összetételt, nem látom arányosnak a tejpótló szer mennyiségéhez a cukormennyiséget (amivel az összetevők listája _kezdődik_);

3: tudom, de nincs benne tejpor;

4: nem vagyok felháborodva (csak a te hozzáállásodon a válaszadáshoz, de az egy más tészta);

5: HA megfigyeled, nem véletlenül kerültek a glükóz és tejcukor szavak abba a szövegbe...


Valaki, aki ért is hozzá?

2022. márc. 11. 13:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!