Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Olvastam,hogy a pálmazsír és...

Olvastam,hogy a pálmazsír és olaj rákkeltő.Tudom,minden,de azt,hogy még az állatok kihalnak emiatt!Bojkottálni kellene az ilyen adalékanyagot tartalmazó ételeket. Mit szóltok hozzá ?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 12. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

"Olvastam"

Én azt is olvastam, hogy a Föld lapos, hogy az emberiség úgy alakult ki, hogy az élienek majmokat dugtak, sőtmég azt is olyastam, hogy Deutsch Tamás jóindulatú.


"Tudom,minden,"

Nem tudod.


"Bojkottálni kellene az ilyen adalékanyagot tartalmazó ételeket."

Szerintem meg bojkottálni kellene azokat, akiknek ennyire hiányzik az agyuk.

Mondd, drágaság, szerinted amit te megeszel, az hogy a 3,14csába pusztítana ki bármi mást?

Legközelebb, mielőtt a konteós hülyeségeidet ideböfögöd, tedd sebességbe az agyad!

2022. ápr. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Azt, hogy a hülyeségeidet a megfelelő facebook csoportban szórjad a többi kattantnak.
2022. ápr. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A pálmazsír inkább a magas koleszterintartalma miatt káros, de valóban nem tesz jót az élővilágnak.

Az olaj nem önmagában rákkeltő, hanem akkor, ha a sütési hőfoka 180°C felé emelkedik.


Egyébként millió dolog van, amit ha ezen logika szerint haladunk bojkottálni kellene, lassan kb. mindent.

2022. ápr. 12. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
kivágják az erdőket, hogy telepítsenek pálmafákat. ezért pusztulnak ki az állatok ! Amerikában divat bojkottálni bizonyos élelmiszereket az állatvédelem jegyében ! De azért kösz, hogy lehülyézel !
2022. ápr. 12. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!