Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogy érjem el az ideális női...

Nagy Jázmin kérdése:

Hogy érjem el az ideális női testét?

Figyelt kérdés
Vékony vagyok 164 cm-59kg, a cicim kicsi (75B), az oldalam vékony, a csípőm székes, a combjaim vastagok a fenekem meg elég nagy és formás. Genetikailag hízni sem tudok de szeretnék mert azt látom hogy ma a husis lányokat imádják a pasik. Nagy mell, fenék, vastag combok, vékony oldal. A férfiaknak ilyen nők kellenek nem olyanok mint én. Szeretnék én is ilyen lenni de sehogy sem megy pedig zabálok mint állat. +3kg 5 napnyi intenzív zabálásomba került. Sokak szerint genetikailag képtelen vagyok elhizni de ezen szeretnék változtatni. Még fogamzásgátlót is szeretnék szedni hátha segít. Aki járt hasonló cipőben tudna tanácsot adni? Előre is köszönöm!❤ 17/L

2022. ápr. 23. 20:31
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Ha 59 kg vagy akkor tudsz hízni.. A nagy mell pedig ízlés kérdése, nem mindenki szereti, sőt esztétikailag egy kisebb mell sokkal szebb, mint egy logó nagyobb.
2022. ápr. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
31%
Már most is kövér vagy ilyen paraméterekkel.
2022. ápr. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
61%
A nagy fenék az izomtól nagy és kerek.
2022. ápr. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

3.

Láttam én már akkora feneket, mint az ezreddob és nem izomtól volt nagy.

2022. ápr. 23. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
95%
Ez egy teljesen optimális súly a magasságodhoz, egyáltalán nem vagy vékony. Hízni ne akarj, pár év múlva aztán meg csodálkoznál, hogy akkora vagy, mint egy hegy, mert a korral már nem lehet büntetlenül enni.
2022. ápr. 23. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Ne akarj hízni, mert egyáltalán nem vagy vékony... Kezdj el sportolni, hogy felszedj némi izmot.
2022. ápr. 23. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem vagy vékony. A bmi-d is 22, ez teljesen normál testalkat. Ha így nem tetszel a pasiknak, akkor az nem azért van, mert túl vékony lennél. A te magasságoddal kb. 50-52 kg alatt számítanál túl vékonynak.


Amúgy edz, ha szeretnél formásan, tónusosan “hízni”. Ne zsírosodj, hanem izmosodj, az sokkal szebb, mintha 18 évesen már plöttyedt narancsbőrös segged lenne.

2022. ápr. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ideális?


Milyen az ideális? Mert a párom pl azt szereti, hogy 53-55 kg vagyok (168 cm, és nehezen hízok), de ismerősöm meg az igazán apró, vékony lányokért van oda (az ő felesége 155 cm 45 kg), másiknak meg a 175+ magasság az etalon.

2022. ápr. 26. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egyébként nem vagy vékony, pont oké a súlyod.
2022. ápr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
"Genetikailag hízni sem tudok de szeretnék mert azt látom hogy ma a husis lányokat imádják a pasik" ez egy hatalmas nagy bullshit. Látszik nő vagy, én fogalmad sincs mit szeretnek a férfiak...
2022. jún. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!