Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ezustkolloiddal barmilyen...

Ezustkolloiddal barmilyen tapasztalat? Segitett? Kicsit draganak talalom, de ha tenyleg mukodik? Tapasztalat pozitiv, negativ, semleges?

Figyelt kérdés

#Egedzseg #Immuntamogatas
2022. ápr. 26. 23:19
 1/6 gublug ***** válasza:
92%
Helló. Én többször használtam már. Nekem bejött. Negatív tapasztalatom nincs. Le is nyeltem, nem volt gond. Mindig van itthon egy üveg ha szükség lenne rá.
2022. ápr. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 gublug ***** válasza:
92%
Ja egyébként elég nagy bizodalmam van benne. Csak ajánlani tudom.
2022. ápr. 27. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Kedves Gublug! Mire hasznaltad?
2022. ápr. 27. 07:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Régen használtam, pont semmit nem ér. És olvass utána, van negatív hozadéka is.
2022. ápr. 27. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 gublug ***** válasza:

Kérdező:

immunerősítésre, emésztőrendszer tisztításra (gyomorrontás alatt vagy után nem emlékszem), meg azt hiszem nátha alatt is nyálka hártya nyugtatásra...

Azt hiszem.

2022. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Bár extrém eset mert ő gyakran itta de egy politikus is bekekült tőle, állítólag önmagában a kékulés nem ártalmas viszont vannak egyéb mellékhatása.

[link]

[link]

"Az emberi szervezetbe beépülve ezüstmérgezést, ún. argyriát okoz, amely a bőr, belső szervek, köröm, fogíny kékes-szürkés elszíneződésében mutatkozik meg, ami nem kezelhető, állandósult állapot. Mindemellett neurológiai tünetek, epilepsziás rohamok, vesekárosodás, gyomorpanaszok, fáradtság, bőrirritáció jelenhet meg."


Én csak külsőleg alakalmaznám. Ismerősömnek sebgyógyulásban segített. Nem tudhatod mit csinál a belső szerveiddel.

2022. máj. 9. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!