Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tudok ajánlani igazán sűrű...

Tudok ajánlani igazán sűrű fehérje/turmix port?

Figyelt kérdés

Sokszor nincs időm rendesen enni,elég rohanós életem van.


Lehetőleg laktózmentes legyen és jó sűrű ,laktató :D


Köszönöm szépen !



2022. ápr. 27. 07:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

a turbo dietas por emlékeim szerint sűrű volt és finom, nem úgy, mint a "gyúrós" fehérjék. azt nem tudom hogy laktózmentes e, tejjel ittam így biztosan nem volt az 😀 hogy laktató volt e? nem mondanám.

viszont nem tart sokkal tovább elkészíteni 1-1 smoothiet, amibe tudsz zabpelyhet is tenni pl, így biztosan laktatóbb, mint a fehérjepor. este osszekeszited a gyümölcsöket, zöldségeket, reggel turmixba dobod, zab, víz, turmixol áttölt és mehetsz is vele. de akár este is megcsinálhatod, reggel már csak ki kell venni a hűtőből és menni. ez tuti laktatobb és egészségesebb, vitamindúsabb.

2022. ápr. 27. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

Igen az egyik kedvencem volt,viszont megnéztem az összetevőit (vaníliás) és tele van cukorral :(


Most a Peak Micellar Caseinnel szemezek. Elvileg sűrű, laktózmentes és finom :D egy bajom,hogy kis kiszerelésbe nem kapható, így tartok attól ,ha esetleg nem válik be feleslegesen veszek meg egy akkorát.


Köszönöm a tippet ,van otthon mini turmix gépem is ,de azt se tudom mindenhova vinni :/

2022. ápr. 27. 07:40
 3/13 anonim ***** válasza:
ne a gépet vidd, hanem a kész turmixot.
2022. ápr. 27. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Értem én,de nem tudom megoldani,hogy délutánig hűtőben legyen :)
2022. ápr. 27. 07:57
 5/13 anonim ***** válasza:
vannak fém, termoszos kulacsok, amik egész jól tartják a hideget ;) pl. tescoban is van fél literes kb 2ezerért. vagy vannak ezek a hőtükrös cumisüvegtartók, ha belefér az üveged, vmeddig az is egy jó megoldás lehet :)
2022. ápr. 27. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 27. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

A kazein fehérje, ill. növényi fehérjék azok, amik sok folyadékot felvesznek, sűrűbb a végeredmény. Laktatónak azért nem nevezném. Elvégre csak egy turmixról beszélünk.


A Peak termékek rettentő túlárazottak. De minőségileg jók.

Egyedül a Biotech ugrott be, ahol van egy adagos kiszerelés is ha csak ki szeretnéd próbálni.

Én évekig a Gymbeam és a Myprotein casein fehérjét fogyasztottam. Ár-érték arányban mindkettő remek.

Esetleg még ott vannak a fehérjeszeleletek, mint kisebb étkezés kiváltók.


A turbo dieta és hasonló kaliberű fehérjék a legolcsóbb (szója) fehérjéből vannak, hozzáadott cukorral. Ráadásul irracionális áron a minőséghez képest. Pont a tudatlan vásárlókra épít, akik beveszik a marketinget és nem olvasnak. Senkinek nem ajánlanám.

2022. ápr. 27. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Utolsó, köszönöm a válaszod. Végül a peaket rendeltem meg, hát tény, hogy nem volt olcsó, de valamit valamiért :) mindenképp fehérjére volt szükségem.

kíváncsi leszek az állagra.

2022. ápr. 28. 06:46
 9/13 A kérdező kommentje:
Rendeltem volna jobb áron is, de a biotechnel megszünt a laktózmentes változat, a többinél meg nincs lm casein.
2022. ápr. 28. 07:51
 10/13 anonim válasza:

A casein tej alapú, ezáltal nem laktózmentes. Feltételezem, hogy laktáz enzim van csupán hozzáadva.

A növényi fehérjék (szója, rizs, borsó stb.) laktózmentesek.

2022. ápr. 28. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!