Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi lehet a baja a szervezetemn...

Mi lehet a baja a szervezetemnek a piskótatekerccsel?

Figyelt kérdés
Kezdeném azzal, hogy tejérzékeny vagyok, emiatt direkt olyan süteményeket eszek, amik tejmentesek. A cukrászdából múltkor hoztam egy piskóta tekercset, mert mondták hogy tejmentes, viszont az elfogyasztása után jöttek azok a tünetek, amik akkor szoktak jönni amikor valami tejtartalmút eszek. Akkor ráfogtam arra, hogy biztos nem figyeltek és mégiscsak belekerült némi tej. Azóta itthon is csináltunk saját készítésűt, erre ezután is tüneteim lettek. Gluténra és tojásra (meg még sok másra) tesztelve voltam laborban, mindkettő negatív. A baracklekvárt is megnéztem, de nincs benne se tejszármazék, és cukor is minimális. Egyszerűen nem értem.

2022. máj. 17. 22:50
 1/2 anonim ***** válasza:
Esetleg vajjal volt kikenve a forma? Bár ez elég buta hiba volna.
2022. máj. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem.
2022. máj. 17. 23:14

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!