Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A parom 31eves ferfi es...

A parom 31eves ferfi es szeklet visszatartasi problemai vannak. Nagyon aggodom miatta . Vegbel daganat lehet?

Figyelt kérdés

Nehezen de sikerul elkuldenem az orvoshoz.. eleg kinos neki errol beszelni (meg is ertem) de viszont nekem az o egeszsege mindennel fontosabb ezert is meg szeretnek nyugodni hogy semmi komoly.

Kb az elmult 3 honapban 4x fordult elo vele hogy akarta ellenere becsuszott. Nem erezte hogy wcre kellet volna mennie. Nem tudom mi lehet ez. Az esetek legtobbjenel vissza tudja tartani es kontrolalni . Valakinek hasonlo? Ugy nem lehet ez daganak? Eleg remes folgokat olvasok az interneten ….az orvosra meg hihetetlenul sokat kell varnunk



2022. máj. 20. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
86%

Lehet,hogy van egy belső aranyere,ami gyulladásban van. Nem igazán daganat tünet.


Nekem negyedfokú aranyerem van,sajnos örököltem a hajlamot. 39 éves nő vagyok.

Nekem volt olyan hónapom,hogy nem volt inger. Úgy kellett "erőszakkal" wc-re mennem. Egyszerűen nem éreztem,hogy kell-e menni. Utána meg volt olyan is,hogy 2 hónapig minden pisilésnél jött széklet is,de meg se éreztem. Csak láttam,hogy potyog. Nagyon rossz volt.


Még nem műttettem meg,most panaszmentes vagyok. De néha bedurran. Az okra még nem jöttem rá.


Voltam proktológusnál. A vizsgálat kb 5mp volt. 1 ujjal nézett meg,már mondta is. Semmi tükrözés.

2022. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
86%
Menjen el egy proktológiai magánrendelésre.
2022. máj. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nőknél h9gyan zajlik a proktológiai vizsgálat? Négykézláb, pucsítva?
2022. nov. 2. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!