Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tenyleg hasznal a marhakollagen?

Tenyleg hasznal a marhakollagen?

Figyelt kérdés
Kerem, hogy akik fogyasutottak, irjak meg a velemenyuket! Izuleti problemara szednem . Meguntam a draga kremeket! Semmit nem hasznaltak! Ha van valami krem, ami hasznalt annak is orulnek. Nekem: Voltaren Fastum Feketenadalyto semmit se hasznalt, csak dragak nagyon.

2022. júl. 16. 11:03
 1/9 anonim ***** válasza:
11%
Marhaság, az izületet a friss nyers pektin tartalmú termések szilva dinnyék szőlő barack vagy zöldalga segiti. A húsok állati fehérjék izületi kopast okoznak köszvényt , só cukor tej alkohol is árt.
2022. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
59%

Izületi problémákra kremet ki ajanlott?

Hogy jutna be a csontokon át az izületbe??


Legfeljebb némi fákdalomcsökkentő hatasa lehet.


Menj orvoshoz, kapsz megfelelő gyógyszert.

2022. júl. 16. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves 2-es mar rengeteg gyogyszert kaptam, szedtem. Ilyen porcepito olyan izuletvedo, fel se tudom sorolni. A kollagent egy testepito mondta, hogy megszunt kattogni a terde. A gondom az, hogy o a terjeszto is. Azert szeretnek itt informaciot gyujteni!
2022. júl. 16. 11:30
 4/9 A kérdező kommentje:
Kedves 1-es milyen zoldalga? Bio boltba keressem, vagy gyogyszertar? Ha irsz markat ami neked mukodott mehkoszonom. Ha nem akarod itt irni kuldj uzenetet!
2022. júl. 16. 11:32
 5/9 anonim ***** válasza:
Az ilyen algákat meg hasonló dolgokat elfelejtheted. A kollagén meg a porcerősítők, krémek csak bizonyos mértékig hatásosak, akiknek még csak éppen kezdődő problémáik vannak, de neked már olyan előrehaladott valószínűleg, amikre semmi sem fog használni, az egyedüli dolog az a tüneti kezelés, fájdalomcsillapítás, kímélés, gyulladáscsökkentés.
2022. júl. 16. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az utolsó hozzászólóval. Hozzátenném ha a kopásod még közepes állapotú a hialiuronsavas injekció talán segít.
2022. júl. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
3: azért marhára nem mindegy, hogy egy testépítőnek az eszement megerőltetés miatt kattog a térde (már fiatalon is), vagy pedig valaki másnál idősebb korban, elkopott, gyulladt izületekről van szó....
2022. júl. 16. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nos 16 éves koromban eszement testépítés nélkül is recsegett, ropogott a térdem, a mostani állapotáról ne is beszéljünk:-(((
2022. júl. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen komoly nevű jó spirulina stb. Cápaporc is atverés , azon az elven nem működik ahogy híreeztelik , a kannibál is azt hiszi minden tudas erő benne lesz ha másik embert is megeszi. A gasztronómia atverés hazugság , a hus tojás eves feherje mergezés , a tejek hormonkezeltek es hőkezelt kevert moslékok, a margarin étolaj teli vegyszerrel parafinnal. Sajnos ipari termékeket adnak el ételnek italnak ....
2022. júl. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!