Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akik vékonyak voltak és...

Akik vékonyak voltak és kövérebbek lettek, hogy sikerült hízni?

Figyelt kérdés

Vékony alkat vagyok és szeretnék felszedni pár kilót. Néhány hónapja kezdtem el többet enni és cukros dolgokat fogyasztani, mellette edzek de csak 2-3 kilót híztam.


Sok embert látok akik régen képeken vékonyak voltak és mondhatni meghíztak. Ezek szerintem mégsem annyira genetika az alkat. Érdekelni hogyan híztatok meg és ez mennyi idő volt.



2022. júl. 30. 23:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Semmiképpen ne egyél cukrot!!!
2022. júl. 30. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%

Tömegnövelő étrend, mellette edzés, keményen. Nagyon minimum 3 alkalom /hét, vagy több.

Durván kell tolni a zabát, fehéjét és teljesértékű szénhidrátokat. Cukrok és feldolgozott szénhidrátok (fehér liszt pl) kizárva.

Sajnos szintén csökkentve vannak a zöldségek-gyümölcsök. Túlságosan telítenek, nem lehet bevinni a szükséges kalóriákat (a minőséget megtartva). Tehát nem lehet csak úgy beleugrani... ahogyan az edzésbe sem. Edzőt javaslok + dietetikus (vagy legalább valami,amit az edző komolynak tűnően összeír)

2022. júl. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elmúltam 30.
2022. júl. 31. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Gondolom nem anorexiás vagy ilyesmi, hogy betegesen sovány, hanem formásodni szeretnél.

Azesetben ne zsírosodni akarj, edzél, mellette étkezz megfelelően, ne csokit meg chips-et, hanem vörös húst és egyéb tápláló dolgokat.

Mondjuk, hogy jó tanácsokat adjunk, jó lenne ismerni a nemedet, a korodat, a magasságodat, illetve a súlyodat.

2022. júl. 31. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szültem 2 gyereket. 48 kilóval kezdtem az első terhességem, most nem tudok lemenni 65 kg alá.
2022. júl. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
25-30 éves kor felett egyre hajlamosabb az ember az elhízásra, erre rátesz a szülés is nyilván. Én is nagyon vékony vagyok alapból (26 vagyok és még nem szültem), edzéssel sikerült 50 kg-re felmennem, ez most pont jó a 157 cm magasságomhoz. Ne cukros dolgokat zabálj, attól max. a narancsbőröd jön elő, hanem fehérjedúsan étkezz.
2022. júl. 31. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én kőkemény kalóriatöbblettel, de étkezési zavarból gyógyultam, tehát mozognom sem szabadott, míg meg nem jött a menzeszem.


3000+ volt a minimum (ami extrém éhségben 5-6000 is).


Most olyan 1600-1700+-on vagyok, minden nap mozgok valamit, de nem betegesen, mint régen hanem ami éppen jól esik.


Általában az erdőben sétálok 1-2 órát (megnyugtat, feltölt energiával), de heti 2-3x, vagy amikor kedvem van, futok néhány km-t.

2022. júl. 31. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


168 centi és ha nem vétek diétahibát (cöli), akkor 54-56 kg között.

Ha véletlenül félreeszek, egy hét alatt lefogyok 52-re :(

2022. júl. 31. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Én most konkrét fiatalokra gondoltam, akik mondjuk 20 kiloval többek lettek és hogy mitől.
2022. júl. 31. 23:19
 10/10 anonim ***** válasza:

Kalóriaplusz


Ha nem disznó akarsz lenni, akkor sport is

2022. aug. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!