Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A cukor bármely formában hizlal?

A cukor bármely formában hizlal?

Figyelt kérdés
Nem iszok cukros üdítőket mert hizlal. A kérdésem a következő lenne a cukrot semmilyen formában nem tanácsos fogyasztani ha nem akar elhízni az ember .pl gumicukor meg kemény cukorkák pl nyalóka
2022. szept. 5. 18:40
 1/7 A kérdező kommentje:
Tudom buta kérdés de nem tudtam hol kitől megkérdezni
2022. szept. 5. 18:40
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
a kalóriatöblet hizlal, nem a cukor.
2022. szept. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
85%
Leginkább üres kalória. Ehetsz, ha belefér a kalória keretbe, de hasznosabb formában is be lehet vinni a szükséges szénhidrát mennyiséget.
2022. szept. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
27%
Erőnléti edzés, intenzív futások és országúti kerékpározás közben fogyasztok cukrot, ebben a formában nem hízlal. Ha azért töltöd fel a vércukorszinted hogy megemelkedett pulzussal a kanapén ülj, az biztosan hízlal.
2022. szept. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Hellmano ***** válasza:
100%

A legkönnyebben a cukros üdítőkkel lehet bevinni hatalmas mennyiségű cukrot a szervezetbe, mert azok csak úgy lecsúsznak az ember torkán főleg egy nyári meleg napon... szóval a cukros üdítőkön kívül, ha lemozgod aznap evés után, akkor simán mehet a tábla csoki, sütemény vagy bármi, amit megkívánsz egy a lényeg, hogy utána azt a kalóriát nyomasd le magadról, ha nem akarsz hízni. Én reggel vagy esetleg ebédre szoktam enni "rendetlenségeket", amiket le is mozgok a délutáni edzéssel/mozgással simán.


Hiába mondják sokan, hogy belassul az anyagcsere meg stb. ez csak egy jó kifogás idősebbeknek, hogy ezért híztak el stb. 43 múltam és elméletileg, akkor én is a "belassult" anyagcserések közé kellene , hogy tartozzak csak ugye én nem vagyok lusta sportolni! Míg más persze, hogy elhízik, ha nem mozogja le.

2022. szept. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Elég sok cukros szart eszek minden nap, de nem hízok el mert tudom a kalóriakeretem határait. Nem azért hízol mert megemelkedik a vércukrod vagy sem... nyilván emelkedik hogy meg tudd emészteni, de már sokan bebizonyították, hogy fogyni is lehet cukros, "szemét" kajával.
2022. szept. 5. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Hellmano ***** válasza:
#6-os simán lehet fogyni bármivel, elmentem mekibe betoltam vagy 3000-4000 kalóriát 10 óra után, utána elmentünk letekertünk 100 km-ert a nyári melegben másnapra könnyebb voltam. Én mindig letekerem magamról, ha olyanokat eszek.
2022. szept. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!