Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Elfelejtek enni! Miert lehet ez?

Elfelejtek enni! Miert lehet ez?

Figyelt kérdés
Korhazban voltam, kaptam fertozest , vakvelmutet utan. Mindig imadtam enni. Most ugy kell rakenyszeriteni magam, hogy egyek valamit. A kedvenceim se izgatnak. Fontos lenne a kaja, hogy erore kapjak, de nem megy. 6 hete volt a mutet, voltam kontrollon, doki mondta, hogy fogyjak nyugodtan. De ez nem jo igy! Lehet depresszio jele? Segitsetek! Vegyek valami feherjeport? Gyengulok.
2022. szept. 7. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Az orvos csak akkor szokta mondani hogy foggyál ha tényleg kell. Viszont igaz hogy enned kell hogy erőd legyen. De nem kell fejerjepor. Minek? Az finomabb vagy van benne vitamin? Egyél inkább főzeléket valami hússal hogy erőre kapj, lehet külön is ha egyszerre nem megy. Csak apránként, nem kell hogy tele edd magad.

Velem is szokott ilyen lenni amikor rá vagyok kattanva a kajára, és amikor van egy nagyon mozgalmas hetem akkor elfelejted enni szinte. Azt veszem észre magamon hogy hirtelen már nem is érdekel annyira az evés mert sokszor inkább csak pótcselekvés volt.

2022. szept. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Egyél mindig ugyanabban az órában és szervezeted rááll annyira, hogy éhes leszel, ha nem eszel, szóval jelezni fog a gyomrod.
2022. szept. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha már mondták is, hogy fogynod kéne, akkor elég kövér lehetsz. Márpedig, aki kövér az szeret enni, bár az is igaz, hogy attól még a lassú anyagcserére, meg a genetikára fogja, bármit is jelentsenek ezek. Szóval lehet, hogy most állt helyre a dolog és végre nem akarsz fél óránként valamit betolni.
2022. szept. 7. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
173 cm es 63 kg vagyok. 5 kg-ot fogytam. Egyszeruen kiesik az eves. Egesznap elmulik. Nem vagyok ehes.
2022. szept. 15. 19:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha tovább fogysz mindenképp keress másik orvost! Szedj vitamint főétkezés után közvetlen, hogy pótold ami kimarad. Fehérje por nem ördögtől való, érdemes lenne azt is innod, vannak egész jó ízesítésűek. Én is azt ittam mikor 20 kilót fogytam 2 hónap alatt vastagbélgyulladás miatt. Almakompót, illetve só, nagyon fontos. Ha más nem megy le, akkor tartósítószermentes chipset vegyél, és pótolod a sóbevitelt, továbbá szénhidrát szempontjából félkész tésztát, ami nem főtt sz@rrá, esetleg előtte le is fagyaszthatod, majd olvasztás után sokkal jobban hasznosul a benne lévő szénhidrát. Nekem ezek jöttek be kezdőcsomagban.
2022. szept. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szedtél, szedettek veled antibiotikumot?
2022. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5-os koszonom szepen a tanacsokat! A felkesz teszta zsenialis! Magamtol nem jutott volna eszembe!
2022. szept. 16. 16:52
 8/8 A kérdező kommentje:
2 antibiotikum kuran vagyok tul. Korhazi baci miatt.
2022. szept. 16. 16:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!