Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meghánytassam magam, ha...

Meghánytassam magam, ha nagyon hányingerem van, mert romlottat ettem?

Figyelt kérdés
Sütöttem magamnak grillkolbászt és kicdit rossz szaga volt, mikor megszagoltam. Nrm voltam annyira rosszul míg kb fél órája meg nem ettem egy banánt is. Most nagyon erőltettem, olyan, mintha nem emésztene a gyomrom. Kicsi ki is jött a kolbászból meg a banánbók is. Már nincs annyira hányingerem. Meghánytassam magam? Akkor biztos jobb lenne... Nem akarok ételmérgezést kapni

2022. szept. 27. 16:02
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Ne hánytasd meg magadat. Ha ki akar jönni, ki fog jönni magától. Feküdj le és pihenj, ha nagy az inger, vigyél magaddal egy lavórt.
2022. szept. 27. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De lehet, hogy így megbetegszem, belázasodom és hasmenésem lesz, ha nem hánytatom meg magam nem?
2022. szept. 27. 16:14
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha tényleg romlott volt, akkor egy hasmenés esélyes. Lázas nem valószínű, hogy leszel. Amúgy ízlés dolga; se a hasmenés, se a hányás nem jó, de én inkább a klotyón ücsörgök, semmint okádjak.

Igyál egy kis szénsavast, az szokott segíteni szétrobbantani a gyomorban megülő kaját. És ma már ne egyél, max. egy kis pirítóst.

2022. szept. 27. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
76%
Ha attól megkönnyebbülsz, hányasd meg magad. Még mindig jobb mint hogy ki tudja mi szívódjon fel a romlott kajából.
2022. szept. 27. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%

En egyszer a romlott hust sutottem meg es ettem meg, ugy h eszre sem vettem. Lazas lettem meg nagyon durva hasmenesem volt napokig, mig nem kaptam gyogyszert. En ha ezt tudom meghanyattattam volna sztem magam. 😀

Nem tudom egy grillkolbasz mennyire veszelyes romlottan, az meg sem full hus.

2022. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
80%

ja es akkor meg a szentabletta sem fogta meg a hasmenesemet.

Amugy nem lesz semmi bajod, ha meghanyattatod magadat. En csinaltam ilyet olyan okbol mert szimplan megakadt a kaja a torkomon.

2022. szept. 27. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó eséllyel csikarni fog a hasad és fosni fogsz :)))
2023. márc. 30. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!