Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Érdemes liposzómás C vitamint...

Érdemes liposzómás C vitamint fogyasztani? Megéri annyival többért? Akinek van benne tapasztalata, ha megosztaná.

Figyelt kérdés

2022. okt. 5. 01:44
 1/6 anonim ***** válasza:
72%
nem
2022. okt. 5. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem fizetek érte. Ez olyan, mint a flitteres nadrág meg a hagyományos farmer: mindkettő takarja a testet, ellátja a funkcióját, csak az egyik drágább és csicsásabb.
2022. okt. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
74%
Tényleg nem éri meg. A c-vitamin valójában csak aszkorbinsav, semmi több. A világ egyik legkönnyebben és legolcsóbban előállítható, de legjobban felszívódó kiegészítője. Erre zenés felárat fizetni csak azért, mert a vitaminnal kereskedő honlapokon meg a Házipatikán azt írják, hogy a liposzómás jobb, az nettó butaság. Élből a c-vitamin az a kiegészítő, amit nem is kéne szedni, ha az egyén táplálkozása zöldségben és gyümölcsben gazdag.
2022. okt. 5. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
90%
Én olvastam róla. Anyósom szedi ajánlotta nekünk is, de mi nem szedünk csak max télen vitamint kiegészítőnek. Sok zöldéget és gyümöcsöt eszünk alapból. Véleményem szerint kipisilni a sima 1000 mg-os olcsóbb verziót is ki lehet.
2022. okt. 6. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
90%
A refluxosoknak megéri! Tapasztalat!
2022. okt. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mi a C-vitamin? Én úgy tudom a természetben nem aszkorbinsav, az aszkorbinsav csak a burok, amiben vannak egyéb dolgok is. Én azt mondom nem éri meg, sajnos (tudtommal) kevés a bizonyíték eleve hogy ilyen sok aszkorbinsavat (nem C-vitamint!) bevinni megéri-e. Szerintem sokkal jobban jársz néhány (lehetőleg nyers) zöldséggel, savanyú káposzta (nem hőkezelt) stb.. Ezekben meg annyi minden más van a C-vitamin - teljes formáján - kívül.
2022. okt. 11. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!