Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Gyorsan fogyok?

Gyorsan fogyok?

Figyelt kérdés

Mikor szüleimnék laktam eléggé kövér voltam szüleim is mondták. Miután elköltöztem a páromhoz és hazajöttem szüleimhez látogatóba mondták túl sokat fogytam. Másodjára is mikor hazamentem. Párom is szokta mondani.


Amiket eszek mostanában:

Pirítós

Zacskós leves

Pörkölt tésztával


Kenyeret 3 db-ot eszek. Hol csak vajjal vagy szalámival.


Szendvicset olyat mint a Subwayben esznek.

Abból egy egész bagettet.

Ebédként mindig tészta szerűségű ételek.

Van olyan mikor nem eszek pld:

Reggelit. Gyakran ebédként csak szendvicset eszek.


Lehet hogy nem rendesen eszek. Hogy valamikor csak szendvicset eszek ebédként.


Szokták írni hogy stressztől is lehet. Régen sokat stresszeltem de most nem érzek ilyen dolgot csak gyakran.

Vagy növekedéstől is lehet ilyen. Eléggé kicsi vagyok 163-164 cm vagyok



Nagyon sokkolva vagyok.


20/f



2022. okt. 29. 23:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Képzeljük oda a magasságodhoz a súlyod? :) hidd el... csupán természetessebben eszel és ezzel semmi gond nincs. Ne parázz
2022. okt. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Honnan tudjuk? Nem írtad meg, hány kg voltál, most mennyi vagy, mennyi idő alatt.

Elég szarul eszel, csupa kalóriadús dolgot, zöldségről még említést sem tettél, nem hiszem, hogy sokat fogyhattál volna. Lehet anyukád aggódik, hogy a pici fia nem eszik eleget, ő meg tömött, ha kellet, ha nem, azért fogytál, már ha egyáltalán igaz.

2022. okt. 30. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Azt sem tudjuk, mennyit fogytál és mennyiből, milyen időtartam alatt. Így nem lehet válaszolni.
2022. okt. 30. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy növekedéstől is lehet ilyen. Ne áltasd magad, húsz évesen már nem nősz tovább.
2022. okt. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!