Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Akinek nagyon sovany a gyereke...

Akinek nagyon sovany a gyereke, honnan vesz ra ruhat? Vagy valakinek, valami praktika, hogy hizzon kicsit?

Figyelt kérdés
Az en lanyom 4 eves, es 12 kg.

2022. nov. 14. 15:56
 1/10 anonim ***** válasza:
28%
Én ennivalót is veszek a gyereknek.
2022. nov. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

És milyen magas? Nem biztos, hogy sovány, nem a korához kell nézni a súlyát, hanem a magasságához.

Amúgy a kérdésre visszatérve, be kell venni a bő ruhákból varrással.

2022. nov. 14. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

1-es : ooo nee, tenyleg, etetestol hizik? Es en 4 evig eheztettem es vartam, hogy hizzon?? Enni is adnom kellene neki? Ennyi lenne a titok? Basszus, hogy ez nekem eddig miert nem jutott eszembe?


Egyebkent sose ertettem, hogy az ilyenek, mint te, miert, MIEEERRTT?? irnak oda egy kerdeshez, ha ertelmes valaszuk nincs..?


Illetve, ha nem erintettek, ugyanis a kerdes azokhoz szolt, akik ugyanugy sovany a gyerekuk... De a tied nem az, hisz te eteted.....



Vagyis, ahogy irtad te csak veszel a gyereknek, en oda is adom neki, hogy megegye.. 😉


( es csak zarojelbe jegyzem meg, megeszik 2 virslit, 2 fott tojassal, egy szelet kenyérrel es zoldseggel egy evesre)😉

2022. nov. 14. 22:28
 4/10 A kérdező kommentje:

2-es: 100 cm.. A vedono is elkuldte tobbszor gyerek gasztoroshoz, de o azt mondja, nem beteg, nincs semmi vele, o ilyen.


Mi se vagyunk nagy szumosok a ferjemmel. O is sovany, en is 171 cm es 55 kg voltam mig nem lettem vele varandos. Mostmar azert van rajtam.

Ez oke, hogy igy o se lesz egy mischelin baba. Most nott, hizni nem hizott ugye es mostmar azert tenyleg nagyon durvan sovany. Mindig is az volt, szuletesetol.. De mostmar nagyon csúnyán.


Olyan dolgokra gondoltam tudod segitsegkepp, hogy pl valakinek az valt be, hogy adott valami etvagygerjesztot es megtobbet evett vagy nem is tudom.

O eszik mindent egyebkent. Nem válogat hala Istennek. Edesseget annyira nem csipi, szoval nem igazan edesseges.

Azt gondoltam beres csepptol hatha megtobbet enne ( amugy igy se eszik keveset) de nem.

Azert gondoltam hatha valaki tud valani okosat. 🙂

Aahh a ruha bevarrast ne is mondd... Minden nadragja bevarrva is ugy all rajta, mint tehenen a gatya.. 😫

2022. nov. 15. 11:06
 5/10 anonim ***** válasza:
Nézzenek neki laktóz, glutént, tejfehérjét - ebben a gyerekorvos NEM kompetens, tessék elmenni a gasztróra, mert felszívódási zavar pl okozhat kórosan alacsony testsúlyt.
2022. nov. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Jahjj ne is mondj ilyeneket😖

Januarra van időpontja. Remelem semmi rosszat nem mond.

2022. nov. 15. 21:29
 7/10 anonim ***** válasza:

De mondok.


Nekem is glutén volt a ludas a 15 kg fogyásomnál (55 > 40), és én felnőtt nő vagyok.

Diétázok 2? éve, visszajött a súlyom, egészséges vagyok, megszűntek a tüneteim, normális a vérképem, meg minden.

2022. nov. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 CsakAKommenteketJöttemOlvasni ***** válasza:

Én gyerekként magas, vékony kislány voltam.

A nadrágból olyat vettünk, aminek behúzható gumi+gomb kombóval a dereka, így a 152est is tudtam hordani kissebb derékbőséggel...

Sok helyen van már le/felhajtható csatos aljú stb naci gyerekeknek, hogy sokáig kitartson a ruha a gyorsan cseperedő gyereknél, érdemes ruhaboltokban érdeklődni, de már lidl-ben is volt asszem ilyesmi.

2022. nov. 18. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nagyon vékony voltam én is. De nem vagyunk egyformák. Nem biztos, hogy betegség áll a háttérben. Reméljük.

Inkább tornázzon, ha lehet, erősödjön.

Mivel nekem nagyon sokszor és sokan mondták gyerek- és kamaszkoromban, hogy milyen vékony vagyok, elkezdtem "hízókúrázni". Tapasztalatból írom, hogy nem volt jó ötlet. Inkább erősítenem kellett volna.

De a gluténnal vsz tényleg érdemes vigyázni.

2023. jan. 3. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Most is nagyon vékony vagyok amúgy, de az elmúlt napokban láttam nálam is vékonyabb nőket. Csodálkoztam is. És pont azon gondolkodtam, hogy honnan veszik a ruhájukat?
2023. jan. 3. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!