Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Miért vagyok egyre finnyásabb,...

Miért vagyok egyre finnyásabb, miért lesz egyre több ételtől undorom és miért nincs étvágyam?

Figyelt kérdés

Sok kaját, amit régen szerettem; nem bírok megenni. Már csak a gondolattól is kiráz a hideg.

Vagy pl mindig szerettem az olvadt sajtot, ma megéreztem az ízét a számaban és öklendezni kezdtem, le kellett vakarnom az egészet a pizzáról. A csirkét sem tudom már megenni, szimplán undorodok tőle. Régen imádtam. Vagy a bolognai-t se, mert undorodom a hústól, ami benne van. Sokszor nem is vagyok éhes, vagy ha eszek, nincs nyálam,m


2022. dec. 14. 17:47
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Rákos vagy.
2022. dec. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11%

Én 2 évtizedig vega voltam szégyen ahogy a csirkéket tenyésztik mészárlásra egy cellába 30 bezárva , van amelyik úgy nő fel , hogy beakad a nyaka a rácsba.

A csirefarmer ha ezt észreveszi tőből letöri ami kilóg ebben az esetben a fejét.

2022. dec. 14. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Lelki okok?
2022. dec. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most már lehet lelki is, mert állandóan azon idegeskedek, hogy miért nem bírok enni, meg kórházba kerülök stb. De nem ilyennel kezdődött.
2022. dec. 14. 19:03
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem voltál covidos? Én voltam és szintén undorodom a csirkétől, rossz ízét érzem, pedig azelőtt szerettem a hátát, szárnyát, most nem bírom megenni. Igyál sok vizet és azt edd, amit kívánsz, ami jólesik.
2022. dec. 15. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Voltam covidos, de még tavaly, és utána még kívántam ezeket.
2022. dec. 15. 20:32

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!