Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Emésztés segítése?

Emésztés segítése?

Figyelt kérdés
Abban kérnék segítséget, hogy hogy tudnám jobbá tenni az emésztésem? Már egy jó ideje küszködöm nehéz székeléssel, nem is igazán van ingerem, ha sikerül, akkor sem érzem igazán úgy hogy kijött minden, illetve általában nem is annyira lágy mint kéne így felsérti a végbelem (volt már emiatt végbélrepedésem is). Jó pár hónapja már hogy elkezdtem nagyon odafigyelni az étkezésemre, hogy több rostot vigyek be a szervezetembe (utifűmaghéj, korpák, zöldség, gyümölcs naponta..) + napi 3 l folyadék. Mégsem érzem úgy hogy rendeződne a helyzet :/ székletlazítót (Laevolac) is be szoktam vetni néha, úgy hallottam ahhoz nem igazán lehet hozzászokni, de lehet nekem mégis sikerült, mert az elején mintha jobban használt volna. Tehát a kérdésem: mit tehetnék még? Ötletek, praktikák, akármit várok.

2022. dec. 16. 23:36
 1/2 anonim ***** válasza:
kevesebb rost kell
2022. dec. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
36%
lehet lassú az anyagcseréd?
2022. dec. 17. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!