Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Le lehet szokni a mogyoróvaj...

Le lehet szokni a mogyoróvaj és hasonlók megeszegetéséről?

Figyelt kérdés
Drágább dolog, úgyhogy eddig ritkábban vettem, de most 1 hónap alatt elfogyott vagy 10 üveg... leszokok róla, ha már nem annyira lesz újdonság, vagy ezt képtelenség abbahagyni?
2023. jan. 9. 01:34
 1/6 MadSeal ***** válasza:
100%
Ne vedd meg és akkor nem lesz mit megeszegetni.
2023. jan. 9. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy szoktam le egy csemegéről, h nem vettem meg. Ha ott van a lakásban, rámegyek és megeszem. Te se vidd haza, ilyen egyszerű.
2023. jan. 9. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én a chipszekkel vagyok így, imádom őket és nem tudok egy marékkal enni, ha van, akkor egy csomaggal eszem egyszerre. Akármekkora csomaggal. Ezért nem veszek. Soha.
2023. jan. 9. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
És miért is kellene leszokni róla? Hát nem bolondultam meg teljesen. Én bizony tegnap is megettem reggelire a túrós batyut, délidőben meg a tiramisut. És ma reggel meg kakaós csigát fogok enni. Azt hiszed, hogy akik itt irogassák ezeket nem eszik meg? Nem a francokat. Nem lenne méteres sor reggel a Firnettinél és nem tolonganának nyitáskor a Lipótiban. Ez régi trükk, hogy pl az Instán mutogassuk miféle egészségesnek mondott vackokat tömünk magunkba, amitől normális ember hülyét kap, aztán azt kidobják, kihányják és eszik a süteményeket kétpofára. Úgy hogy nekem itt hiába is verik magukat egyesek, nem ma kezdtem...
2023. jan. 9. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Általánosítani csak primitív emberek szoktak. Az intelligensebbek tudják, hogy minden felírható egy görbével, sokszor egy egyszerű Gauss görbével is. Igen, a többség eszi a szemetet. Ettől még van, aki nem. Nagyon sokan. 4-es: te olyanok között forogsz, akik hazug életet élnek és egészségtelenül táplálkoznak, amit írtál, az csak ennyit mond el a világodról, nem többet.
2023. jan. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A mogyoróvaj olcsóbb, ha fél kilós pörkölt földimogyorót veszel és magad darálod le késes aprítóban. Része lehet az egészséges étrendnek, mert telítetlen zsír van benne és egészséges szénhidrát, meg fehérjék, főleg persze ha nincs benne hozzáadott cukor, mint a házi változatban. De mértékkel ajánlott enni, mert azért a túl sok zsír és túl sok só sem ajánlott.
2023. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!