Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A multivitamin tabletta...

A multivitamin tabletta májkárosodást okozhat?

Figyelt kérdés

2023. márc. 7. 22:07
A kérdező szavazást indított:
Igen
Nem
12 szavazat
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért okozna májkárosodást? Hol olvastok ilyeneket?
2023. márc. 7. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%
Igen, ha napi 5-6 dobozzal betolsz, 1-2 évig.
2023. márc. 7. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Apámmal vitatkoztunk,hogy szerinte májkárosodást okoz, mivel a májban bomlik le, szerintem nem okoz májkárosodást.
2023. márc. 7. 22:38
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a második mondja, ha túladagolod, minden halálos lehet. Ez mindenre igaz. 5 liter ivóvizet ha húzóra megiszod, meghalsz.
2023. márc. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez egy eléggé merész felvetés, plusz azért is, mert mi van akkor, ha van amit a vese választ ki, ott okoz üledéket? Ha a vékonybélben szívódik fel, akkor meg bélszindrómát okoz vagy mi? Túladagolás az persze más.
2023. márc. 8. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
92%
apád egy géniusz, gondolom alkoholt se iszok soha
2023. márc. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Apám amúgy orvos, és nagyon a táplálékkiegészítők ellen van.
2023. márc. 8. 13:51
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt megértem, ha ellene van, de más a kettő. Vese, húgyúti problémákat előbb okoz, mint májkárosodást, de az igaz, hogy nem kell mindenáron szedni. Én csak D-vitamint szedek, de azt is csak azért, mert a labor kimutatta, hogy szinte alig van.
2023. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én szedek multivitamint, és ezen vesztünk össze, hogy ez májkárosodást okoz, de szerintem ez nem igaz.
2023. márc. 8. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!