Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Tényleg elég napi 1 evőkanál...

Tényleg elég napi 1 evőkanál búzakorpa?

Figyelt kérdés

Arra, hogy megelőzze a szorulást? Amit használok, annak 45%-os a rosttartalma, ami azt jelenti, hogy kb.egy teáskanálnyi tiszta rost van egy evőkanálnyi korpában. Ez tényleg elég lenne?

Illetve ha többet ennék belőle, annak lehet káros hatása? Szívesen ennék többet, mert finom. Az almarosttal is így voltam, az is finom, de abból se mertem többet enni.



2023. márc. 14. 22:50
 1/3 anonim ***** válasza:
81%
Ha a rost hiánya okozza a székrekedést, akkor elég lehet napi 1 evőkanál búzakorpa, igen, de még úgy százezer faktor okozhat székrekedést a rosthiányon kívül, erről azért tudj.
2023. márc. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
26%
Még sok is. Én életemben nem ettem még egy evőkanál búzakorpát sem, és még életben vagyok, sőt mindenem rendesen működik, és a vérképem is jó.
2023. márc. 14. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
0%
Normálisan kelle étkezni és akkor nem kell ilyeneket enni.
2023. márc. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!