Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » A vitamin meg tud romlani?

A vitamin meg tud romlani?

Figyelt kérdés

Lehet hülye kérdés de vettem BioTechUSA-tól egy doboz One A Day Multivitamint, de elraktam a szekrénybe és el is felejtettem, hogy van még belőle, így vettem egy újat és ha elfogyott az is akkor megint.

Szóval az lenne a kérdésem, a kb 1-1.5 éve vásárolt vitaminnak lehet-e valami baja vagy elszedhetem nyugodtan? A dobozára az van írva, hogy 2023/8/12 fog lejárni a szavideje de nem tudom, hogy így bontottan sincs-e semmi baja.


Lehet tényleg hülye kérdés de nem szeretném, hogy valami bajom legyen ilyen hülyeségből, viszont ha meg nincs baja akkor meg nem szeretném kidobni.


A válaszokat előre is köszönöm.



2023. márc. 31. 22:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baja, szedheted nyugodtan.
2023. márc. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

A vitamin alapvetően ártalmatlan szóval ebből a szempontból nézve ki is zárhatjuk, hogy bármi bajod lenne tőle.


A lejárati dátum csak azt jelöli, hogy a gyártó addig garantálja a minőségét.


Én egyébként fájdalomcsillapítóból is elszedem a lejártat. Kutya bajom tőle és a hatásukat is kifejtik ugyanúgy.

2023. márc. 31. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
2023/8/12 fog lejárni - bőven beszedheted addig.
2023. ápr. 1. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!