Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Napi 60gramm szőlőcukor...

Napi 60gramm szőlőcukor elosztva 3x 1,5 literes vìzben ( tehàt egèsz nap ìgy vinnèm be a ch-t ) jò megoldàs? Extra tisztàn tàplàlkozok, ès valahogy szeretnèk ch-t is bevinni, mert kezdem èrezni a ch hiàny mellèkhatàsait.

Figyelt kérdés

Azt olvastam ròla hogy hirtelen megdobja a vernyomast, majd lezuhan, de akkor is igy van ha szepen kortyonkent jut a szervezetem ch-hoz...szolocukorhoz?

Koszonom a segitsegetek!



2023. ápr. 6. 19:29
1 2 3
 1/25 anonim válasza:
100%
Kérdés az, hogy napi sportoláshoz, vagy csak egy sima átlagos nap? Sporthoz a szőlőcukor zsákutca. Hirtelen ad egy kicsi löketet, aztán semmi
2023. ápr. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Minden nap ilyen módon szeretnèm bevinni a szüksèges ch-t.
2023. ápr. 6. 19:38
 3/25 anonim ***** válasza:
Ezt hol olvastad? Ki ajánlotta?
2023. ápr. 6. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Ezen èn magam gondolkozok, nem talàltam ilyen cikket vagy bàrmit ami hasznos infòval làtna el.. Csak azt tudtam meg hogy ha valaki nasikènt akarja akkor az feldobja hirtelen a vèrnyomàsàt, majd lezuhan, ezèrt van az pl. hogy cukorbetegek csak vèszhelyzetben segìthet, mint azonnali vèrnyomàs megdobò, màskèpp viszont ha nasikèn kezeli akkor rà kis időre pont ezèrt àjulhat el. Viszont ilyen mòdszerrel hogy nap folyamàn vinnèm be aprànkènt milyen hatàsa lenne nem tudom. Meg rèszben azèrt is gondolkozok ezen mert az agynak ez az 1.szamu taplaleka, es azonnal felhasznalja a szervezet, mar akozben is hogy a szàdba veszed. Es hatha frissen tartana a szellemi allapotomat is ilyen "hardcore" etrend mellett is. ( Akit erdekel, tovabba hasznos edzes utan feherje melle, viszont max 30-40gramm mennyisegbe. ) Szoval visszaterve engem az erdekel hogy milyen hatasa van ha ugy hogy 16 orat fent vagyok, az alatt megiszok 4,5liter vizet amibe osszesen van 60gramm szolocukor, tehat orankent 4grammhoz jutna hozza a szervezetem, es ez jotekony hatassal van pl. a feherje felszivodasra, zsiregetesre, vagy pont ellenkezoleg?
2023. ápr. 6. 20:21
 5/25 anonim válasza:
Nem.
2023. ápr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
A szemèlyi edzőm azt mondta hogy semennyit nem tanàcsol, viszont nem èrvelt, nem mondta az okàt..
2023. ápr. 6. 21:13
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó, mert hirtelen megemeli a cukrot, hirtelen nagy inzulin választ vált ki és emiatt beesik a cukorérték, utána meg csak éheznek a sejtek, idegrendszeri problémákat okozhat, stb. Nincs értelme, a cukrot folyamatosan szinten kell tartani.
2023. ápr. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:

Na leírta az előző..

Miért kéne neked egész napra gyors ch?

Az edződnek igaza van..

2023. ápr. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Ez a cèlom nekem is. Òrànkènt kb. 2,5dl vizet innèk, amivel egyutt 4gramm ch-t is bevinnek. Szoval nem egyszerre vagy ot adagra lebontva vinnem be, hanem egesz nap a vizemmel amibe belekeverem.
2023. ápr. 6. 21:40
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó ötlet. A szénhidrátot nem így kell bevinni, hanem lassabban felszívódó formában.
2023. ápr. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!