Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Szerintetek is pszichès...

Szerintetek is pszichès eredetű bajom van?

Figyelt kérdés
54 kg vagyok 156 cm-hez. Állandòan, ha tükörbe nèzek, dagadtnak látom magamat. 31 èves anyuka vagyok, a napi 10-15 ezer lèpès simán megvan, gyerek, házimunka stb. Körte alakom van, fèrjem szereti, hogy van comb, popsi, cici, szerinte problèmáim vannak a toronyban, mert szèp, nőies vagyok, de èn csúnyának tartom magam, ezèrt belefogtam sportolni + diètázom. Most is èhes vagyok, de kalòriadeficitben kell legyek, nem vacsorázom szinte semmit 3.napja. Nekem a lapos has, vèkonyabb combok tetszenek, a karom egyenesen taszìt, ha magam mellè nyomom, òriásinak, zsìrosnak látom. Minden BMI kalkulátor szerint is a normában vagyok, ismerősök szerint is vèkony vagyok, h*lye vagyok, de èn nem úgy látom magamat, mint ők engem. Csak 3-4 kilòtòl szeretnèk szabadulni, szerintem tökre jòt tenne, szeretnèm elèrni a cèlom...
2023. máj. 30. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Ùgy tûnik, hogy tùlzàsba viszed kissé az aggòdàsodat! A testsùllyod teljesen jò!
2023. máj. 31. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Igen, egy kis önértékelési zavar, perfekcionizmus, és nagyon rá is vagy feszülve a témára. Fogynod biztos nem kell, de az alakformálás teljesen mást jelent. Szabad tornázni, és izmot felszedni, attól javul az alak, de nem kell belebetegedni a görcsölésbe. Szóval vedd egy kicsit lazábban, vidámabban a dolgot.
2023. máj. 31. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Részben igen. Az a baj, hogy a kilóktól várják az emberek az eredményt, de sokat nem mond. A jó alakért dolgozni kell, egyénfüggő, hogy mennyit.
2023. máj. 31. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem a kilòktòl várom, hisz edzeni is elkezdtem. Túlvagyok fèl òra intenzìv tornán, este mèg kocogni is elmegyek kicsit :) elèggè olyan alkat vagyok, aki ha heteket edz, tapos stb már látszik, nem folyok szèt most sem, de nem vagyok elègedett :(
2023. máj. 31. 15:28
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintetek lètezik olyan, hogy csak bizonyos tükrökben látom magam zsìrosnak? Pl most anyuèknál vagyunk ès máskèpp mutatok a tükörnèl. Ja ès a h&m fülkèjèbeb is vèkonyabbnak látom magam. Otthon meg a tükörben dagadtnak. Ne nèzzetek hülyènek, de tènyleg :D
2023. máj. 31. 15:31
 6/10 anonim ***** válasza:
Futástól, videóra tornázástól az alakod nem változik. Tükrök torzíthatnak, konditeremben nálunk olyan tükrök vannak, amikben szélesebbnek tűnsz.
2023. máj. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Mièrt ne változna, ha súlyzòkat is használok + gumit?
2023. máj. 31. 18:55
 8/10 anonim ***** válasza:
csak okoskodtam, akkor lehet hogy jó, azt hittem ugrabugra csak
2023. máj. 31. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Van kèz ès labsúlyom+ gumim :) nem ugrabugra, fáj is nagyon :D
2023. máj. 31. 20:52
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindenkinek van egy genetikai alapja, abból próbálhatod kihozni a maximumot. De pl. ha rövid a lábad a törzsedhez képest, nem leszel sosem hosszú lábú modell alkat. Ezt el kell fogadni, meg kell szeretni. A férjed is szereti, szóval nem lehetetlen :) Tipikus körte alkatnál lábra kardiózni kellene, de kicsit erősíteni a felsőtestet.
2023. jún. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!