Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Milyen víztisztítót érdemes...

Milyen víztisztítót érdemes venni, ami csaptelep mellé, pultra helyezhető és nem igényel beszerelést?

Figyelt kérdés

4 fős háztartásba keresek könnyen elhelyezhető vízszűrőt. Csak étkezési célokra, zuhanyhoz nem.

Érdekel az is, milyen rendszerességgel kell szűrőbetétet cserélni benne, és mennyibe kerül kb?

Leginkább valós tapasztalatok alapján kérnék ajánlásokat.

Köszönöm!



2023. jún. 23. 10:57
 1/1 anonim válasza:
Jò napot. Ha erdekli én hasznàlom az E-spring viztisztìtò rendszert mar több mint fél éve. Szìvesen megosztom a tapasztalataimat. Csap melletti is van csapra szerelhetö is van. Többféle megoldàs van ebben. Vizszüröjét még nem.kellwtt cserélenm . én 3 gyereket nevelek egyedül és örülök hogy nem kell zsugorszàmra hordozni az ihatò vizet és nem kàrosìtom a flakkonokkal a környezetem.
2023. jún. 29. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!