Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Belefőztem a levesbe egy...

Belefőztem a levesbe egy muanyag zacskó darabot. Sajnos már jól laktunk, amikor észrevettem. Lesz bajunk hosszú távon?

Figyelt kérdés

Levesteszta zacskója lehetett, eléggé könnyen szakadt, valahogy beleszakadt.


05pp van az újrahasznosító jelen. Sok káros anyag főhetett ki belőle? Nagyon aggódom. Mindhárom gyerekem evett belőle.


2023. júl. 3. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
67%
Ha nem lesz bajotok, legközelebb az egészet is belefőzheted, végülis azt is kifizetted, mért dobnád ki? Ha a gyerekeknek is ízlett, akkor főleg!
2023. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Semmi baj nem lesz belőle .

Egy ismerősöm a mosogató ruhát főzte bele a kelkáposztába .

Tálaláskor meritették ki.

2023. júl. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
ha ennyiből baj lenne, már minden ember meghalt volna
2023. júl. 3. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#1es nyilván nem direkt csináltam. Eléggé aggódok
2023. júl. 3. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennyitől nem, én véletlen egy parizer rúd felének megettem a műanyagját mert olyan volt mint egy héj, közben az műanyag volt és fel se tűnt. Max kicsit fájt a hasam de semmi nem lett. Ez a kis műanyag leveszacskó darab biztosan kisebb volt, szóval nem lesz semmi baj.
2023. júl. 3. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!