Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Felig nyers hust evett,...

Felig nyers hust evett, mikortol jelentkezik a baj ha lenne?

Figyelt kérdés

Otthon vagyok az öcsemmel, anyuek dolgoznak.

Az öcsem 7 eves , en 16.


volt itthon fagyasztott, LIDL-es csirkescom / szarny ami ilyen zaskoban van barbeque izesitessel. Bedobtam ahogy irtak a zacsin 35 percre a sütöbe.


A sütö be volt allitva, kesz lett, az öcsem szedett maganak. Most jöttem epp ki a szobambol hogy rendet rakjak nezem a hust, meg vöröses lilas...nyersnek tunik nehany helyen.


Egy egeszet megevett, ragos volt de ketchup-al ok volt az ize..ennyit mondott. Most nagyon aggodom, mert en vigyazok ra es anyuek kinyirnak ha barmi baja lesz...


Menjek vele orvoshoz szerintetek?



2023. júl. 12. 12:20
 1/2 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz ugyanis az a hús biztosan átsült - ha az utasítást követted.

Vöröses-lilás nem attól, mert nyers. Ha rágós... az meg megesik.


Ne parázd túl, anyukádéknak meg egy szava ne legyen mert nem a te dolgod vigyázni az Ő gyerekükre.

2023. júl. 12. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

35 perc alatt meg kelett sulnie. Lehet nem vajpuha de annyi ido alatt semlegesedik benne minden amitol baja lehetne embernek.

Ha az megnyugtat, dobd visza a sutobe 20 percre. Ds ocsednek semmi baja nem lesz. Sot, ne is mondd neki h lehetne mert utana siman fejleszthet pszochoszokatikusan hasfajos tuneteket

2023. júl. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!