Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kollagénport 18 évesen lehet...

Kollagénport 18 évesen lehet szedni?

Figyelt kérdés
Szeretném megerősíteni a hajam és a körmeimet,viszont nem tudom hogy 18 évesen mennyire ajánlott kollagént szedni

2023. júl. 18. 15:08
 1/4 anonim ***** válasza:
71%
Amúgy sem ér semmit, szóval szedheted, ha van rá felesleges pénzed.
2023. júl. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Zcom09 ***** válasza:
65%

A kollagén nem egy aktív hatóanyag, mint mondjuk ami egy gyógyszerben van. Ha megeszed ugyan úgy viselkedik mint bármilyen más fehérje forrás.

Így nyugodtan fogyaszthatod, de csak akkor van különösebb hatása ha a szervezetednek alapból hiánya van belőle.

2023. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
29%
Barmit lehet szedni 18 evesen, meg kokaint is titokban broder.
2023. júl. 18. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A te korodban még több van a szervezetedben. Ha betartod a napi ajánlott mennyiséget, akkor ártani nem árt. Próbálj ki egy kúrát, aztán látod hogy ér-e valamit vagy sem. De ne a legolcsóbb sz@rt vedd meg, amibe alig van hatóanyag.

Amúgy én szoktam szedni por formában évente két kúrát csinálok, tavasszal és ősszel. Elmúltam 30 éves, és rendszeresen küzdöttem felnőttkori pattanásokkal, a bőrgyógyász által felírt drága krémek semmit sem értek.

Aztán tavaly (nem tudom már pontosan mi okból kifolyólag) elkezdtem inni komplex kollagénport és mára szinte teljesen megszűntek a pattanásaim, néha kijön egy-egy pati a ciklusom miatt, de ennyi.

Természetesen nem tudom tuti biztosra, hogy ez okozta-e a változást, de folytatom ezt a kúrát, mert pozitív hatást tapasztalok magamon.

2023. aug. 4. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!