Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Esti éhséget hogyan lehet...

Esti éhséget hogyan lehet kibírni?

Figyelt kérdés

Mindig korán vacsorázom (délután 4-kor) és este 10-kor már éhes vagyok.

Hiába főzök, addigra mindig elfogy az étel.

Készíteni semmit nem lehet, mert mindenkit zavarnék vele…

Rendelni pedig nem tudok sehonnan, mivel nem Budapesten lakom.


Emiatt mindig éhes vagyok esténként és nem tudom megoldani.

Egyszerűen képtelenség. Elalszom, majd 3-4 óránként émelygésre ébredek.

Rohadt sz@r.


2023. aug. 11. 23:21
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Testvér vagy. Ezért vagyok 100 kiló.
2023. aug. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hogyan??
2023. aug. 11. 23:28
 3/15 anonim ***** válasza:
8%
Főzz annyit, hogy maradjon, esetleg vegyél valami rágcsálnivalót. De este 10-kor már nem igazán kéne enned, már ha nem akarsz elhízni, és gondolom erre célzott az 1-es is.
2023. aug. 11. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
50%

Eleve 4-kor nem eszünk utolsó étkezést. Amúgy főzz két adagot, hogy maradjon későbbre, vagy egyél este szenyát pl.


Meg miért 4-kor eszel utoljára? Étkezési zavaros vagy? Uzsonnára egyél valami egyszerűt, és 7-8 körül vacsorázz, mint minden normális ember.

2023. aug. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
0%
#4 És ha valaki 5-6 körül vacsorázik, akkor az már nem normális? Asdlol, ezt komolyan gondoltad?
2023. aug. 12. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
50%
Csak olyan dolgot lehet enni, amit előtte megfőztél, könyörgöm? Ehetsz szendvicset, ilyen-olyan kenyeret, zabpelyhet, kekszet, konzervet...
2023. aug. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Én csak főtt ételt bírok megenni.

Kevés a jó kaja ami nem hús, köret vagy leves.


Kenyértől szar a gyomrom, majd megéhezem 2-3 órával azután hogy megettem, de olyannyira hogy megőrülök. Kenyeret minimalizálni kell, amennyire csak lehetséges.

Felvágottak túl vannak árazva, plusz nem sok húst tartalmaznak, annál inkább tele vannak tartósítószerrel.


Főzni való sonkát nem mindig tudok beszerezni, az még pont határeset, kézműves sajttal, minimális kenyérrel, sok zöldséggel tápláló tud lenni.


De így ki van lőve kb minden kaja vacsorára. Zabkása számomra kölyökkutya hányás, a keksz olcsó jutalomfalat, zabpehellyel megint csak nem lehet jóllakni, konzervet pedig még nem ettem, nem vagyok fakír.

2023. aug. 12. 15:08
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
Zabpehellyel is jól lehet lakni, csak eleget kell enni, és várni, mert lassan szívódik fel, azaz lehetőleg nem éhesen kell enni. Ha ilyen válogatós vagy, nehéz tanácsot adni... egyél akkor gyümölcsöt este, néha van pl. akciós alma...
2023. aug. 12. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Pedig 4 órával lefekvés előtt a zabpehely pont jó lenne. Nem feltétlenül jóllakás miatt de nem mardosna az éhség alvás közben talán.
2023. aug. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

5-ös, ha 6-kor kajálsz, akkor másnap reggeliig éhezel.


Plusz nem tudom, feltűnt-e, de a kérdező ÉHES este 10-kor, szóval nem, NEM megfelelő az 5 órai "vacsorának" csúfolt valami.

2023. aug. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!