Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Menüt vagy csak szendvicset...

Menüt vagy csak szendvicset esztek a Mekiben?

Figyelt kérdés
Van néhány szendvicsük, ami nagyon ízlik, viszont nekem nem kell mellé sültkrumpli meg kóla, így csak a szendvicset szoktam kérni.

2023. aug. 17. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon ritkán megyek a mekibe, szóval ha már ott vagyok, azon a kb. kétévente egy alkalmon egész menüt eszek. Ha rendszeresen járnék mekizni, akkor hol szendvicset, hol krumplit ennék, együtt a kettőt nem hiszem.
2023. aug. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%
csakis Menü!! Mivel szeretem a sültkrumplijukat, szomjas eleve mindig leszek - ha eszem es ez valahogy igy teljes
2023. aug. 17. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
22%
en mindig azt mondom, mivel mindig frissul a kajajuk, hogy a leheto legzsirosabb, tocskosabb es tukmasabb osszeszutymalt kevereket kerem tokmindegy hogy mi a neve es nem erdekel mennyibe kerul.
2023. aug. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Sajtburger menüt, mellé még egy vagy két sajtburgert, 3 majonézt és egy bbq szószt
2023. aug. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Az édes savanyú szoszos wrap a kedvencem, de menüben szoktam.
2023. szept. 9. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
McMoment menüt szoktam kérni (=kis krumpli, kis kóla), mellé pedig csak a szendvicset (BigMac vagy az aktuális Maestro). Nagy menüt soha nem szoktam venni, nem a krumplival szeretnék jóllakni.
2023. okt. 3. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!