Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez milyen egészségügyi kockáza...

Ez milyen egészségügyi kockázatot rejt?

Figyelt kérdés

Páromnak a gyengéje, ha egy férfi pocakos, domborodó hasa van. Megnéztük mi okoz sörhast, hogy tudjak növeszteni. Ehhez igazából ezt a három dolgot teszem:

- megnövelem a napi kalória bevitelemet kb 20%-kal

- az egész napi kalóriaadagomat egy étkezéssel viszem be

- igyekszem szinte kizárólag szénsavasat inni, főleg evés után minél többet


Augusztus elsején kezdtem, már most látványos hatása van, pedig a mérlegen a szám nem nagyon mozdult el. Ha év végéig csinálom, akkor annak milyen egészségügyi következményei lehetnek?


2023. aug. 17. 22:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

És a párod mit változtat meg magán,hogy neked tetszen?


Egyébként ha néger lenne a gyengéje 20+-os bránerrel azt is megoldanád?


Agyament hót bolond proli vagy.....

2023. aug. 17. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
77%

Na nezzuk a hibakat


a napi 20%-ot kamatos kamattal kell tartani. Nem pedig egyszeri kamattal.


Tehat ha hetente noveled 20%-kal kamatos kamattal a kaloriabevitelt, akkor 1 ev mulva 1*0.2^52 azaz a jelenlegi allapotodhoz kepest mar 1040%-kal novelted. Az azert elismerendo, majdnem nobel dijas. De ezzel nincs befejezve mert


Ha az egynapi etkezesedet egyszeri evessel akarod bevinni, ki fogod taccsolni. Nem akkora meg a gyomrod hogy ezt birja, vagy rosszul leszel, felmegy a cukrod, barmi, ezt fokozatosan kell, de a heti 20%-os kamatos kamattal menni fog, csak hetente


ha meg szensavasat iszol akkor cukrosat, es ne az etkezes utan, hanem elotte, kozben, es utana. Ha csak utana csinalod akkor felgyorsul a gyomortartalom uritese, nem lesz rendesen feldolgozva a zsir, nem epul majd be felszivodaskor a vekonybelben meg a vastagbelben teljes mertekben.


Ha tartod magad ehhez, garantalom neked decemberre a tuzoltok fognak levinni az erkelyrol mindennap hogy lemenj a boltba a csajod meg a hasadon fog ugralni, mert a dakot meg sem fogja talalni. Uj agy kell, ha lehet betonbol, elbirjon, furdoszobaujitas is a pakliban remelem.


csak kitartast

2023. aug. 17. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Légyszi ne vigyük el párkapcsolati témába, direkt írtam ide, tényleg csak az egészségügyi vonzata érdekel.


#2: Egyrészt a 20%-ot úgy értem, hogy mérem magam, beírom a kalkulátorba, megnézem mennyi kell a súlytartáshoz, és azt szorzom fel. Hetente mérem magam, hogy átszámoljam, ha át kell. Napi egy étkezéssel pedig könnyű számolni a kalóriát. Azért ennyitől nem fogok annyit hízni, hogy ne bírjon el az ágy.. A másik, hogy egész életemben 2-3x ettem egy nap. Augusztus elején kezdtem el kétszer enni egy nap, és fokozatosan csökkentettem az egyik étkezést, és növeltem a másikat. Ez a fél hónap bőven elég volt, hogy kényelmesen átálljak. Ezt az üdítős trükköt pedig köszi :D jöhet még hasonló, ha tudsz.

2023. aug. 17. 22:36
 4/9 anonim ***** válasza:
Már megint a hízásfétises... Átlag heti 1x :D
2023. aug. 19. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Amúgy az megvan, hogy a szexet elfelejthetitek, mert nem bírod majd (szívroham, jeee), vagy olyan hasad lesz, hogy nem férsz hozzá miatta a nődhöz.
2023. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Ez hülyeség, hogy a szexet elfelejthetjük..


Egyébként mi az oka, hogy amiket leírtam attól ennyire nő az ember hasa? Nagyon furcsa, hogy szűk 20 nap alatt látványosan domborodik a hasam, pedig érdemben nem nőtt a súlyom.



"vagy olyan hasad lesz, hogy nem férsz hozzá miatta a nődhöz"

Ezt azért nem olyan könnyű összehozni

2023. aug. 19. 12:08
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem lesz bajod. Sztem dogos a nagy has.
2023. aug. 20. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Állítólag a hasi zsír a legveszélyesebb a szív-, érrendszeri betegségeket tekintve.
2023. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A sorhas meg sapka a mai divat. az ilyen kockahas meg EMO c-any haj is az volt... 1960-ban.
2023. aug. 20. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!