Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lányok! Ti miket szoktatok...

Lányok! Ti miket szoktatok kívánni menstruációkor? Ha már születtek mit kívántatok akkor?

Figyelt kérdés
Ugy3 nem vagyok egyedül ezzel a kivánóssággal?

2023. aug. 29. 18:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
84%
Semmit.
2023. aug. 29. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Fájdalomcsillapítót, de egy teljes dobozzal. Kegyetlenül fáj 1-2 napig még a levegővétel is.

Ha a terhesség idejére gondolsz, akkor a vadász csokit meg a párizsis kiflit kívántam. De főleg a csokit :D Napi 2-3 is lecsúszott

2023. aug. 29. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Én menstruáció előtti hétben a csokit meg úgy a kaját nagyobb mennyiségben. Menstruáció alatt a fájdalomcsillapítót nagy mennyiségben.
2023. aug. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Vagy háromszor elolvastam a kérdést, mire felfogtam, hogy nem a hullócsillagos kívánásra gondolsz. :D Fáradtság...
2023. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
En egy nappal elotte ejjel farkasehes vagyok es mindenfelet osszeeszegetek. Mikor megjon, orulok, hogy elek.
2023. aug. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
100%
A kólát, ami azért vicces, mert amúgy nem szeretem.
2023. aug. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Kitana. ***** válasza:
100%
Kaját változó, hogy kívánok-e ilyenkor, viszont mindig nagyon szomjas leszek és sokat egyszerre csak üdítőből tudok inni, szóval olyankor üdítőzök, gyümölcslé, kóla, amihez épp kedvem van.
2023. aug. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Csokit édességet
2023. aug. 29. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Amikor menstruálok, akkor azt kivánom, hogy menjen mindenki a fenébe és hagyjon békén.

Amikor először terhes voltam, akkor az első két hónapot végighánytam, utána uborkát kivántam uborkával. A második trimeszterben az uborka megmaradt, hozzájött a paradicsom (szerencsére nyár volt, volt bőven, volt, hogy egyenesen a kertből legeltem le a paradicsomokat). Egész addigi életemben nem ettem annyi uborkát és paradicsomot, mint a terhességem alatt (doki csinált vérképet, hogy mi ez a nagy uborkazabálás, de minden rendben volt). A harmadik trimeszterre elmúlt minden étel-kivánós érzés, jött a "hagyjatok aludni".

A második terhességemnél nem volt sem hányós időszak, sem kívánós időszak, viszont egyfolytában vakaróztam. Nem csak a pocakom viszketett, hanem pl. a karom, a nyakam, a fejem, a hátam, a combjaim, a vádlim, a talpam, megőrültem tőle, és nagyon ciki volt társaságban. És nem segítettek a krémek és a gyógykenőcsök sem, a doki felírt egy csomó mindent, de a szülésig vakaróztam.

2023. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Csokit
2023. aug. 30. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!