Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Mi baja lehet a gyerekemnek a...

Mi baja lehet a gyerekemnek a nem bio citromhéjjal készült süteménytől?

Figyelt kérdés
Sajnos kiderült, hogy a nagymama folyton kezelt bolti citromhéjat használ a süteményekhez, és azt ette eddig rendszeresen a gyerek is. Most hogy ezt megtudtam, elolvastam neki a neten is, hogy az emberi fogyasztásra alkalmatlan, súlyosan rákkeltő,stb, de csak legyint, hogy eddig se lett tőle semmi baja, pedig mindig azt evett. Nagyon mérges vagyok... és aggódok is.

2023. szept. 4. 12:25
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Nem lesz semmi baja. Gondolom nem egy tonnát reszelt a mami a sütibe. Ennyi erővel csapvizet se adj neki, olvastad hogy mik vannak benne? Arzén, fluorid a teljesség igénye nélkül. Sajnos ez már nagyon nem az a világ, aminek lennie kéne.
2023. szept. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
87%
Aztán a bio citromhéjról honnét tudod, hogy az? Hogy rá van írva? Ugyan már. Ne aggódj.
2023. szept. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
85%

A nagyanyám, az apám, az anyám, én, mindig is bio xarok nélkül ettünk mindent, a citromhéjat is úgy használtuk fel, mégsem lett egyikünk sem rákos. Sőt, a családban senkinek nem lett rákja. Baromság, nyugodtan eheti.


Másrészt attól, hogy rá van írva, hogy bio és többet kérnek el érte, nem feltétlen lesz olyan hűdeegészséges. A citrom az citrom. Bio, nem bio, senkinek nem ettől lesz rákja.

2023. szept. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
67%
A "bio" jórésze valójában rendes citrom, csak rács.szik a matricát, hogy 2x áron adhassák el :D
2023. szept. 4. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Semmi baja nem lesz ha nem eszik meg naponta 2 tepsi citromos sutit
2023. szept. 12. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!