Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Meddig lehet húzni így az...

Meddig lehet húzni így az éhezést?

Figyelt kérdés
Kicsit depresszios es magam alatt vagyok. Otthoni csaladi problema. Igazabol erzem magamon hogy ehes vagyok de ketto falat nem tud lemenni jelenleg a torkomon. Asvanyvizet es szodat iszom. Viszont ezek melle napi 2-3pohar cukros udito is le csuszik(cola pl). igazabol rengeteg a sulyfelesleg is rajtam. 187cm/115kg. Dagi vagyok. Igy meddig lehet a szilard etel nelkul csinalni? Valamennyi tapanyaghoz jut a szervezet az uditokbol. Tudom forduljak orvoshoz vagy pszichiaterhez de ez most nem opcio.

2023. szept. 23. 16:58
 1/5 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem a diétádtól legyengül a szervezeted és lelkileg is rohadtabbul fogod érezni magadat. Próbálj meg enni mondjuk híg tejbegrízt, a kóla helyett rostos gyümölcslevet. Az orvos miért is nem opció?
2023. szept. 23. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80%

Erről egy vicc jut eszembe:


- Tudod, meddig bírja a teve víz nélkül?

- ???

- Élete végéig.


Hogy meddig bírod, azt nem nagyon lehet tudni. Hogy kevesebbet eszel, koplalasz, átmenetileg nem akkora gond, de próbálj ki valami egészségesebb alternatívát. Viszont a mentális és testi problémáidra hosszútávú megoldást is kell keresni.

2023. szept. 23. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 szőlőcukros_petraaa ***** válasza:
49%
Ez nem jó! ezt ne csináld! keress szakembert számold ki a kalóriát, edzél de ezt ne! tönkreteszed magad! kérlek! biztatlak!
2023. szept. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha csak két falat, akkor csak két falat (szó szerint), de egyél. Kedvenc ételeidet, akár junk foodot is, levest, gyümölcsöt, kekszet, tényleg bármit. Csak cukrot viszel így be, semmi tápanyagot, csoda, hogy még nem ájultál el. És muszáj szakemberhez fordulnod, ha ennyire súlyosan érint ez téged.
2023. szept. 23. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se ettem valami sokat egy szakítás után, igazából nekem nagyon jót tett mert én is túlsúlyos voltam és így fogytam valamennyit, illetve hozzászoktam a kevés kajához. Három hétig tartott, aztán megadta a löketet a rendes fogyáshoz, mire ténylegesen odafigyeltem, már egy ruhamérettel kevesebb voltam.


Semmi bajod nem lesz ha nem eszel egy darabig. De szerintem egy kis junk food lecsúszna mindennap :D

2023. szept. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!