Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nutridrinket mivel lehetne...

Nutridrinket mivel lehetne keverni vagy higítani hogy ne érződjön annyira az íze?

Figyelt kérdés

(Epres meg vaníliás) Olyan undorító 😢🤢

Volt kb egy hét amíg egész jónak éreztem de nem tudom ez hogy volt lehetséges, mert mostmár hányingerkeltő



2023. okt. 22. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
Akkor miért fogyasztod ha undorító?
2023. okt. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
43%
Keverd össze gyümölcsös joghurttal!
2023. okt. 22. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
#1 Mert az írta fel neki az orvos.....
2023. okt. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
#3 1es vagyok, én is kóstoltam egy kortyban, mivel testvérem használta, vagyis használni próbálta az edzése mellett tömegeléshez, pedig receptes ez a valami, de ő is nagyon hamar rájött, hogy undorító így inkább készített magának saját energiaszendvicseket, ezeket ki kell önteni a wc-be és természetes, szilárd tápanyagokból kell bevinni a 2500-3000 kcal-t.
2023. okt. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

(Nem én pontoztam le a válaszokat:/ )



#2 Köszi 😊


#4 Hát az jó, de belém nem fér annyi kaja😂

2023. okt. 22. 16:34
 6/9 anonim ***** válasza:
15%
#5 Mondjuk cukrozott tejfölös túróból könnyen belehetne vinni annyit, csak hát kinek van arra pénze.. :D
2023. okt. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%

4-6-os, ha sohasem voltál alultáplált NE okoskodj! Fogalmad sincsen a refeeding-ről, csak nyomatod a f.ságiadat.


Kérdező: orr befog és elkortyolgat. Tudom, milyen szar, de ez van, ha kell, kell.

2023. okt. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
47%
#7 Az f.szság, hogy nem kell lenyomni egy ilyen okádékot ha undorító? Igen a cukrozott kefírben, tejfölben stb-stb is majdnem ugyanannyi a kalória, cserébe nem hányod el magad!
2023. okt. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
39%

6 Vagyok. De jó hogy engem is lepontoztatok, pedig semmi közöm a 4-es válaszolóhoz.. :D


Csak megjegyeztem hogy a túróval is lehet sok kalóriát bevinni, mert magas a fehérjetartalma, ami ráadásul jó fajta fehérje.


Néha naposcsibéknek is azt adjuk a csibeindító mellett, úgy nőnek tőle mint a bolondgomba! :D


Én ha alultáplált lennék, akkor a Nutridrink mellett igyekeznék mindenféle túrós ételt is enni, többek között túrótortát is :D

2023. okt. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!