Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Hogyan kell rágógumit fújni?...

Hogyan kell rágógumit fújni? (buborékra)

Figyelt kérdés
2010. okt. 19. 17:05
 1/8 anonim válasza:
34%
:OOOOOOOOOOOOO
2010. okt. 19. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 hot_kiss válasza:
100%
Próbáltak már megtanítani, de én elkönyveltem magamnak, hoyg túl bénavagyokhozzá :'D
2010. okt. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Én szeretnék megtanulni :D
2010. okt. 19. 17:15
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálam lehet befizetni a tanfolyamra. Nem olcsó, de nagyon hasznos!!
2010. okt. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
86%
kisimítod a nyelveddel a rágót ráteszed a nelvedre és levegőt fújsz xDD ennél jobban nem tudnám elmagyarázni :D
2010. okt. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Miután kisimítottad, a nyelveddel hozzászorítod a metszőfogaidhoz, kicsit szétnyitod a szád, és a kifeszített gumit elkezded fújni. Akkor jó, ha akkora, mint az arcod, kipukkad, és rádragad! Jó gyakorlást! rbaby
2010. okt. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 roxor3 válasza:
engem is tanitsatok már meg 14F nagyon nem értem hogy kell prbóáltam mennyire kell kilapitani és hogy kell igazitani?
2010. okt. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
100%
Szerintem úgy a legegyszerűbb, hogy először golyót csinálsz belőle, mármint a rágóból, és utánna lapítod ki. Jól mondták hozzászorítod a metszőfogaidhoz, és úgy kell fújni, hogy kicsit kinyitod a szádat, de a rágó mellett ne menjen ki a levegő, és arra is figyelni kel hogy pont jó nagyságú legyen a rágó lapítása. Ha túl kicsi kiesik, ha túl nagy, akor nem tudsz akkorát fújni
2010. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!