Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Lányok,akiknek jó alakjuk...

Lányok,akiknek jó alakjuk van! Leírnátok pl egy nap mit esztek? Mennyit sportoltok? Mikre figyeltek oda,hogy jó alakotok maradjon?

Figyelt kérdés
2023. nov. 6. 21:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Napi 3 nagyobb 3 kisebb étkezésem van (anno súlyos, az életemet veszélyeztető étkezési zavarban szenvedtem, és a felépülés óta ez az alap).


Ébredés után még nem tudok enni, akkor iszom meg a kávémat (+ egy gm keksz)

Reggeli: 2-3 szelet gm vajas toast - a feltét itt nagyon random -, és ha kívánom, akkor még egy kv.

Mivel későn reggelizek, "tízóraira" teázok meg valami apróságot eszem, mert hamarosan úgyis ebéd.

Ebéd: változó, ma épp lecsó volt rizzsel savanyúsággal (de tegnap brokkoli-csirke curry)

Uzsonna: a tea biztos, mellé szerintem túró rudi és olajos magvak

Vacsi: ma bolognai lesz, mert meg kell enni a szószt, de sűrűn előfordul a tojásos étel, valamilyen zöldséges-csirkés dolog, tartalmas leves

Lefekvés előtt még iszok egy tejes italt (mikor mit, főleg koffeinmentes kv az íze miatt), és eszem is valami könnyűt.


Sport: nyaranta és melegben heti 3-4x futok, télen általában úszok és jégkorcsolyázok.


Nem figyelek oda az alakomra.

10 éven át "figyeltem" = majdnem a halálba hajszoltam magam. Leszrom. Messze a normális súlytartományban mozgok, szóval nem foglalkozok vele.

2023. nov. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

19 éves lány vagyok, nagyon jó alakom van. 162 cm és 50 kg vagyok. Sportolok ,sokat edzek. De a kajálásomra nem figyelek, sőt, én este későn tudok a legjobbakat enni. Simán betolom etse 10-kor a marhapörit 3

kenyérrel. Édességet is szeretem, bármit bármikor megkívánok azt nyugodt szívvel megeszem. Tegnap pl, este 9 kor még cukros fánkot ettem meg hod-dogot. Semmi bajom. Mivel sportolok sokat nem lesz bajom.

2023. nov. 8. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!