Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Izommerevség és roppanó...

Izommerevség és roppanó porcok ellen jó minőségű táplálékkiegészítők?

Figyelt kérdés

Olyan amit lehet kapni Magyarországon. 23 éves lány vagyok. A főgond az hogy 16 éves korom óta szedek olyan gyógyszereket amiknek van ilyen mellékhatása, hogy rásegít az izommerevségre, de sajnos nem hagyhatom abba őket.

Sportolni futni szoktam, de azért az "edzésszerű sportolástól" nagyon távol vagyok.

Amióta szedem a gyógyszereket ez a probléma sajnos mimdig is fennállt, de ennyire rossz még sosem volt a helyzet mint most.

Kérlek benneteket hogy amiket ajánlotok, azokat miligrammal, márkával írjátok.

Köszönöm ! :)



nov. 12. 15:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Keress fel egy gyógytornászt (akár egy reumatológust)! Jó eséllyel itt nem tápkiegészítőkkel fogod tudni orvosolni a problémát. Ráadásul a kutatások a mai napig nem bizonyították egyetlen tápkiegészítő érdemi hatását sem az ilyen jellegű mozgásszervi diszfunkciók terén.
nov. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Senior Séf ***** válasza:
Nem csirkemellen kéne élni.
nov. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
????
nov. 13. 20:01
 4/4 A kérdező kommentje:
elsőnek köszönöm
nov. 13. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!