Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Ez hogy működik? Az létezik,...

Ez hogy működik? Az létezik, hogy vki, amikor krumpli, sárgarépa levest eszik (sok krumplival és répával), akkor azután sok a sava és muszáj kenyeret ennie, legalább egy kicsit?

Figyelt kérdés
Hogyan lehetne máshogy megoldani, hogy aznap ne egyen kenyeret?

nov. 14. 17:42
 1/9 anonim ***** válasza:
36%
Kérdésed állitásrészét honnan vetted?
nov. 14. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mind kérdés.
nov. 14. 18:06
 3/9 anonim ***** válasza:
39%
Nem létezik ilyen, hogy valakinek muszáj kenyeret ennie. Dietetikai pályafutásom alatt se ügyfél, se szakirodalom tekintetében nem találkoztam még hasonlóval sem. Konkrétan ekkora ökörséget rég olvastam.
nov. 14. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt mondja, hogy amikor ilyen főtt krumplit + répát eszik, akkor muszáj egy kis kenyeret ennie azután, különben nem jó a gyomra.


Amúgy kiegyensúlyozottan táplálkozik, naponta 5-ször eszik normális mennyiségben. (3 fő étkezéskor kicsit többet, tízóraira és uzsonnára keveset.)


Nem túlsúlyos. Inkább kicsit vékonyabb, mint az átlag.


Én hiszek neki, magyarázatot szeretnék kapni, nem olyasmit, hogy ez mekkora ökörség.

nov. 14. 18:31
 5/9 anonim ***** válasza:
52%
És miért baj, hogy eszik kenyeret?
nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Legyetek szívesek a kérdésre válaszolni.
nov. 14. 18:58
 7/9 A kérdező kommentje:

Megkérdeztem, hogy pontosan hogyan van. Azt mondta, hogy elkezd fájni a gyomra, amikor olyat eszik, ezért utána eszik egy kis kenyeret és elmúlik a fájdalom.


Azóta viszont azt is kiderítettem, hogy nem csak krumpli és répa, hanem vöröshagyma is van abban az ételben.

Véleményem szerint attól is fájhat a gyomra, így azt ajánlottam neki, hogy a hagymát ne egye meg addig, amíg nem derül ki, hogy az okozza-e.


Plusz kiegészítem még azzal a fentieket, hogy nem szed savcsökkentőt, savlekötőt.


És az is eszembe jutott, hogy nem biztos, hogy alaposan rág...

nov. 15. 13:41
 8/9 anonim ***** válasza:
Az nehezen hihető hogy valakinek főtt krumplitól meg gyökérzöldségtől feljön a sava. Inkább mással lehet gond mint írtad is.
nov. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Még próbálunk rájönni, hogy mi az ok.
nov. 20. 17:43

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!