Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Smoothie/turmix fogyasztással...

Smoothie/turmix fogyasztással kapcsolatban mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Életmódváltásba kezdtem, és sok helyen látom, hogy reggelire több és többféle turmixot isznak. Igazából brutál gusztusosan néznek ki. Van eredményük ha hosszabb távon fogyasztják ezeket?

jan. 31. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
86%

Miben lenne eredménye? Milyen eredménye van egy ételnek/italnak? Milyen eredménye van egy élelmiszernek? Mintha azt kérdeznéd, hogy milyen eredménye van a csirkemellnek, vagy milyen eredménye van a földimogyorónak. Nem értelmezhető a kérdés.

Ha te smoothie-val emelt mennyiségben viszel be gyümölcsöket a szervezetedbe, az nyilván pozitív, de a dietetika és az egészség még százezer egyéb faktortól is függ. Hogy te reggelire smoothie-t iszol, az ebből a százezerből egy.

jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én rettenetesen éhes leszek utána egy órán belül, ami kontraproduktív, ha fogyni akarsz.
jan. 31. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én 2 hétig ittam egy műtét előtt, illetve utánna is még legalább 1 évig, cékla répa alma kombót. Nagyszerű vérképet csinált, a kórházban többször is megjegyezték. Sajnos már nem iszom, pedig nagyon jó hatása van a szervezetre. Volt hogy zöldturmixot ittam, az pl az egésznapos munkában segitett, nem fáradtam el benne.
febr. 1. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
79%

Az egyes leírt kb mindent. Amivel kiegészíteném hogy igyad ha jólesik és ne idd ha nem esik jól.

Nyilván ha étkezést akarsz kiváltani akkor nem elég ha gyumolcsot teszel bele kulonben hamar ehes leszel mert nincs mi ami jollakasson

febr. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én leves helyett szoktam néha inni. Van, hogy saját készítésűt, van, hogy boltit. A sajátot általában rizstejjel csinálom.
febr. 4. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A nyers tojásos kókusztej a legjobb.
ápr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!