Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Nagy Wc re kinek mi jött be...

Nagy Wc re kinek mi jött be ami nem "gyógyszer"?Pl gyümölcs..ilyesmik

Figyelt kérdés

febr. 7. 07:16
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Cékla+kiwi szmuti, mielőtt összedarálod önts hozzá egy kis baracklevet.
febr. 7. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
23%
Laktóz érzékeny vagyok. Éh gyomorra bögre tej - 15 perc múlva garantáltan túl vagyok rajta...
febr. 7. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hunyadi víz. Egy deci után fél órával garantált a siker.
febr. 7. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Napi ket kiwi.

De sokkal jobb ha valtozatosan etkezel rostdúsan. Keress ra a neten miben van sok rost. Huvelyesek, gabonak, teljes kiorlesu termekek, zoldseg gyunolcs.

Es emelle kell a sok folyadek napi 2.5 liter minimum, anelkul a rost is csak beragaf

febr. 7. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi a francnak ezt ütemezni. Majd, ha jön az inger, akkor 12 órán belül elmegyek aztán kész.
febr. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Normális étkezés, rostok, folyadék, változatos ételek és ha jön az inger, akkor elmegyek.

Általában napi egyszer, többnyire a délelőtt folyamán "valamikor".


De nem töltök órákat a mosdóban, max. 2-3 perc mindennel együtt, ezt amikor melóban vagyok is simán megoldom, semmi nincs benne.


Annyi, hogy pl vonaton-repülőn nem, de akkor nincs is "inger", meg semmi.

febr. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egyébként azért nem jó pl. ütemezgetni, mert oké, nagyon kényelmes mondjuk minden nap pontban 7-kor szrni - és ha éppen nem vagy már otthon, mert korábban el kellett menned, kirándulsz, stb. akkor agyfszt kapsz :D


Apám ilyen, hogy minden reggel fél 8... király. Kivéve, amikor valami miatt NINCS mosdóközelben pl nyaralás, sporthorgászat - akkor sziszeg meg szenved, mert PSZICHÉSEN kellene neki.


Felesleges stressz az is, hogy úristen nem tudtam elmenni reggel, most mi lesz? Mi lenne? Semmi.

febr. 8. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!